Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25-30 evesek, hol ismerkedtek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 evesek, hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Most kerultem ki a foiskolarol,kezdtem el dolgozni. Nem tudom hol ismerkedhetnek komoly kapcsolat celjabol? baratokkal nem tudok eljarni sehova,minden baratom messze,mas varosban el. Kollegakkal nem vagyunk olyan viszonyban,h egyutt jarjunk bulizni,turazni,osszeulni,akarmi. Jarok aerobicra,de oda csak nok jarnak. Most szeretnek tarsas tancra jarni,nem fo cel az ismerkedes. De felmerult bennem,h ezen kivul baromi nehez uj kapcsolatot kialakitani barhol is.
2014. nov. 3. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Es 40evesen?

Bocs.

2014. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A társastáncon is leginkább nők vannak. Olyan hobbit válassz, amit férfiak is szeretnek.
2014. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én 50 évesen társkeresőn ismertem meg a párom. Nehéz meccs volt, jó kis lecke emberismeretből és türelemből, de a végén megérte.

Máshol egyszerűen nem volt lehetőség.

2014. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tarsastancon nem ugyanannyi ferfinak kene lennie mint nonek? kulonben hogyan alkotnak parokat? amugy sajnos nincs olyan hobbim,ami ferfias lenne,a szabadidomet meg elvegre nem kenyszeredetten kene toltenem,hanem olyan tevekenyseggel,amit elvezek.
2014. nov. 3. 17:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Bar en csak tancolas celjabol mentem (5ev kihagyas utan)discoba,miutan a kasszanal kifizetve az ezres belepot derult ki hogy karszalagot csak a fiatalkoruak kapnak....tehat nem 26evesnek valo videk...
2014. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De ugyanannyi férfinek kellene lenni, mint nőnek, de kb. negyedannyi jelentkezik és akkor az már jó arány. A nők táncolnak nőkkel, itt a cél a tanulás, nem az ismerkedés.
2014. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem gimiben/egyetemen ismerte meg a későbbi párját, az mind társkereső futott bele az ismeretségi körömben. Nagy számok törvénye alapján 100x több emberrel tudsz kapcsolatot teremteni, 100x több a bunkó, de csak egyet kell találnod, aki számodra megfelel. Persze nem árt jó emberismerőnek lenni és jól kommunikálni.
2014. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amugy a paromat egy pizzeriaban ismertem meg...mèg aznap a kocsi hatsoulesen vett szigoruan csak engem kezelesve. Ennek januar 14-en lesz 8 éve es még egyutt vagyunk.
2014. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A kézenfekvő megoldás az internet.

Élőben is lehet, ha tudsz nyitottságot sugározni és elég csinos vagy ahhoz, hogy felfigyeljenek rád.

2014. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sehol!


25F

2014. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!