Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dobjak ki valakit az életemből, akibe szerelmes vagyok, de friendzone a helyzet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem beszélsz vele.
2014. nov. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csinálj magadnak programokat, ismerkedj másokkal, hallgass zenét. Ezek általában segíteni szoktak.
2014. nov. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem találkozol vele soha többé.
2014. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy barátnak tekint és sokat keres,ha én nem akkor is. És nehéz csak úgy kidobni,csak szimplán ne reagáljak vagy mi?
2014. nov. 4. 00:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha korrekt szeretnél lenni amit gondolok hogy az vagy még így látatlanban is illetve az illetőnek joga van tudni hogy miért is akkor a legjobb ha leülsz vele erről beszélni.
2014. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nyilván leülsz vele megbeszélni.
2014. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Korrekt igen,csak ezt így nem akarom bevallani. Ezért nem tudom.
2014. nov. 4. 00:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Ő másba szerelmes. És elmondani neki,hogy én meg belé...Ez nagyon nem jó.
2014. nov. 4. 00:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne legyél korrekt, egyszerűen lépj le és ha keres is, ne válaszolj. (Vagy nézd meg, hogy nyitott e egy kapcsolatra veled, nyilván nem úgy, hogy elmondod neki, hanem úgy hogy kimutatod. Flörtölsz, megérinted hosszabban, stb. ha vevő rá akkor elfelejti a másik pasast.
2014. nov. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig nincs abban semmi. Nekem is sikerült. Elmondtam mit érzek és ez így nem működik. Azóta nem beszélünk, viszont azóta boldog kapcsolatban élek valakivel.
2014. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!