Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segìtene már, könyörgöm?

Figyelt kérdés

Eddig egyetlen egy értelmes választ vagy üzenetet nem kaptam azzal kapcsolatban,hogy lehet,hogy a párom aspergeres,és szeretnék tanácsot kérni,hogy az e!! Illetve tapasztalatokat,hogy ez miből látszik,hogy lehet rajta segìteni!! Ìrjatok itt vagy üzenetet,nagyon fontos lenne. Köszönöm... Szóval az a helyzet,hogy nincsenek barátai,ha otthon van akkor a sötét szobában gépezik egész nap,ki sem lehet szedni előle. Az informatika,matematika érdekli,és a számìtógépes játékok,szinte függő,a nap 24 órájában tudna játszani

Hirtelenharagú,van hogy nagyon hangosan beszél. Az a legfurcsább,hogy négy éve együtt vagyunk,de van hogy hetekig nem szól hozzám. Azt tudom,hogy szeret,nem kérdés,bár néha elgondolkozom,hogy szeret e,csak lehet hogy ilyen gondja van! Nem tudom eldönteni! De már nagyon aggaszt... Egyébként megbìzható,okos,tiszteletreméltó,rendes srác,nem olyan mint a többi. Kérlek segìtsetek


2014. nov. 4. 08:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De ezt mi az istenert nem egy orvos donti el?
2014. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő egyszerűen számítógép/játék függő. Ezzel célszerű lenne elmenni egy orvoshoz, vagy pszichológushoz, aki esetleg segítséget tudna adni, vagy aki tanácsokkal láthatná el, hogy merre is érdemes elindulni, hogy javuljon a helyzet...
2014. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2014. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Orvoson gondolkodtál már? Ha már ott vagytok, magadról is kérj ki véleményt, csoda hogy ekkora agyi kapacitással elérted az ivarérett kort.

És igen, megint egy ostoba fehér nő, aki kényszeren ragaszkodik a halálra ítélt kapcsolatához, még úgy is, hogy le se szarja az úgynevezett "párja". Had jósoljak valamit: majd akkor fogsz rájönni, hogy mekkora hülye jószág voltál, amikor már késő lesz, akkor fogod majd otthagyni, de addigra már senkinek se fogsz kelleni. Te leszel az a tipikus macskás nő a földszintről, aki állandóan a fiatal albérlőknél akar bepróbálkozni, mert a fiatal korát egy zöldség mellett öltötte, aki le se szarta, így logikus, hogy most ébred rá mennyire hiányzik neki a husi.

2014. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az exemet írtad volna le... mi 6 és fél évig voltunk együtt. Meguntam. Meguntam, hogy folyton játszott, meguntam, hogy nem mentünk semerre se, meguntam, hogy olyanok voltunk mint egy nyugdíjas pár. Igen, nagyon fájt, hogy ki kellet mondanom a végét... viszont semmi sem változott volna. Ugyan ez lett volna 10 év múlva is. Ő is egy rendes srác, szorgalmas, hűséges stb. Minden jót ellehet róla mondani... de hát, ha neki ez fontosabb... Utólag már megbánta, nem hitte volna, hogy elhagyom. De ez már késő bánat. Ennek már vége van. Talán tanult belőle, és a következő barátnőjénél már nem követi el ezeket a "hibákat". De nekem is rendesen fáj érte a szívem :(.
2014. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Az asperger szindrómának elég széles a skálája... kezdve az enyhe autisztikus tünetektől (ami az emberek 80%-ának van), egészen az önálló életre képtelen állapotig!


A diagnózist csak szakorvos tudja felállítani, és fejleszteni is csak speciális szakemberekkel lehet!


A tünetek utalhatnak rá, de sok minden másra is!


Két olyan jellemző tünete van, ami minden autistára igaz... Az egyik az, hogy kerüli a szemkontaktust, és soha nem hazudik.

2014. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6: AZ biztos nem igaz, hogy egyik se tud hazudni.
2014. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
:D Ezek szerint autista lennék? :D Jó tudni :D
2014. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Márpedig egy autista nem hazudik. Legalábbis magától nem! Ki tudod váltani belőle, de ez náluk nem alaphelyzet.


Amit viszont érdemes elolvasni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


3-as hsz.

2014. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez az Asperger mánia manapság. Kb 10-ből 1 embernek minimum van valamilyen kisebb mentális ficama, csak erre lényegében sosem derül fény, mert annyira enyhe. Ha egy felnőtt embernél eddig sosem vették észre, hogy Aspergeres, akkor valószínűleg nem okoz komolyabb problémát az életében, tehát kár ezzel foglalkozni, hogy az-e vagy nem.
2014. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!