Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit gondoltok erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok erről az ajándékról?

Figyelt kérdés

Jó pár kérdést láttam itt, hogy lányok érdeklődnek, mit vehetnének a barátjuknak. Persze, ha van valami, amiről tudják, hogy örülne neki, az tök jó. Viszont ha nincs ilyen komolyabb dolog, akkor jól gondolom, hogy örülnétek egy finom vacsorának, amit a barátnőtök készít és utána egy kis extra kényeztetésnek? Azaz szexnek, csak valami újdonsággal, nem a megszokott dolgokkal, hanem pl. szerepjáték, új szexi fehérnemű, egy sztriptíz akár.

Meg persze mi a véleményetek a szokásos kis hülyeségekről, mint ajándék: pl. bögre, közös fotótok, párna a kettőtök képével stb. Vagy ezek csak engem nem hoznak lázba lány létemre?



2014. nov. 4. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, a közös kép rányomtatva akármire az felejtős. Legalábbis nekem. Felesleges giccsnek gondoltam ezeket mindig is. Meg úgy általában az ajándéktárgyakat aminek nincsen valamilyen gyakorlati funkciója a porfogáson kívül.


Én sokkal inkább értékelek egy különleges estét, szexet stb., mert ezekre, ah nagyon jól sikerülnek évekkel késöbb is emlékszik az ember. Szerintem egy kellemes, szép vagy izgalmas emlék sokkalta többet ér, mint egy tárgy. De ez én vagyok. :)

2014. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számomra jól hangzik a dolog, örülnék egy ilyen ajándéknak.
2014. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább egy izgalmas fantázia dús este azt biztos nem felejti el! Utána egy vacsi!
2014. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egy közös képes párna emlék...nem az adott pillanatban fontos hanem hosszútávon...


ha pl a barátnőm csinál sütit annak sokkal jobban örülök mint mondjuk egy bögrének...mivel teljesen más hatása van...a bögre is szép meg jó, meg kedves gesztus...de azt nem ő készítette...az nem lesz annyira értékes hiába hosszabb életű...nincs benne annyi szeretet, ezáltal nem lesz annyira fontos...fontos lesz de nem annyira mint azaz emlék, hogy a kedvenc sütimet csinálta, mert kedveskedni akart nekem...


a szexnél nem biztos, hogy új dolog kell...ott is vannak kedvencek, vagy nagyon izgató dolgok amiktől sokkal jobb lesz az együttlét...lehet egy szerepjáték vagy más új dolog még a közelében sem jár annak...de kipróbálni ki lehet :)

2014. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!