Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeressem meg a szopast?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressem meg a szopast?

Figyelt kérdés

Van egy parom 10 honapja,a masodik ferfi az eletemben szexualiasan.Nagyon jo a szex (es minden mas)vele,de az a gondom hogy nem szeretek szopni. megteszem,mert jo erzes latni ahogy elvezi de nem tudom elvezni,a sperma szagatol meg rendesen hanyingerem lesz,pedig tudom mennyire szeretne ha lenyelnem,de termeszetesen sose kenyszeritene ra..szeretnek neki oromet okozni,lenyelni,es valahogy ugy hogy enis elvezzem,es magamtol akarjam csinalni..Ha meglatom a farkat arra gondolok hogy mennyire dugnek,de orulnek ha az is beugrana hogy le akarom szopni..ugye ertitek?:D

Egyebkent mindig megmossa elotte,borotvalkozik is rendesen szoval ilyesmivel nincs gond..mit csinaljak?

17/l



2014. nov. 4. 11:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69 póz és élvezed is a szopást
2014. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%

Van egy trükk amire megtaníthatlak.


22/F

2014. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
69 egy nagy baromság Most komolyan ez bejön valakinek? Mert én nem tudok egyszerre kétfelé koncentrálni. Olyan mintha nyalnának, de nem tudom teljesen átadni magam a gyönyörnek, mert közben másra is kell figyelnem. Ha már kölcsönös orál, akkor inkább felváltva.
2014. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Gyakorlással idővel megszokod az ízeket. Gondolj arra, hogy ha jó keményre szopod, akkor milyen keményen fog dugni.
2014. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Én csípem a 69-et. Mondjuk pasi vagyok. Nőknél nem tudom, hogy hogy van ez.

Imádok nyalni, arról semmi pénzért nem mondanék le. Viszont a szopás is jó. Szóval kellemest a hasznossal.

2014. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

#2 aha, igen, ezt a trükköt én is ismerem és én is épp ezt akartam bevetni :D

engem is leszophatna a kérdező hamár így felfedtük a nagy titkot :D

2014. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A 69 mas tema.. En inkabb szeretnek figyelni ra hogy jol csinaljam,nyalasnal meg hogy el tudjam magam engedni,es csak elvezzem. Amugyis kicsit erdekes a gondolat hogy a segglyukam a parom arcaba nyomom szinte..:D nem kell felreerteni, a higenia alap nalam,de akkoris..
2014. nov. 4. 11:57
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

Több féle javaslatom van. A siker nem garantált, de szerintem jelentős erőlelépést elérhetsz.

A legfontosabb megvan: a pozitiv szándék. És a párod részéről is: nem erőlteti.


Lenyelni nem kötelező! Lehet szexisen kicsorgatni pl.

Szóval a lehetséges javaslatok. (mindet együtt ajánlom)


- A lehetséges bizonytalanságot enyhítheted ha "megtanulsz szopni" (értsd te is úgy érzed tudsz is). Gyakorolj valamin otthon egyedül!

(a technikai részhez küldök doksit privátban!)


- Páros gyakorlat: Nem kell szex, és mindenféle teljesítmény kényszerrel átitatott program keretében csinálni ha tanulási szándékkal csinálod.

A pároddal az legyen a cél, hogy jól érezzétek magatokat. Csináld neki szájjal, csókolgasd, játssz vele, stb... elsülnie sem kel la szádban. A gyakorlat célja, hogy "jó barátod legyen" a szerszáma. A gyakorlat végén amíg nem érzed, hogy "húúú de szeretném" ne szájjal élveztesd el hanem kézzel. Szóval szánjatok időt az összebarátkozásra! Szerintem ebben partner lesz.


- készíts műspermát. Azzal szintén egyedüli gyakorlat.

1 tojás fehérje (sárgája nem), annyi tej amennyit felvesz, késhegynyi porcukor, késhegynyi só. Alaposan keverd össze, mert a tej a tojással nehezen keveredik!

Ezzel ismerkedj a spermával. A gyakorlatnak nem célja, hogy 100% spermát gyárts. Még ízre sem. A célja az, hogy megbarákozz az állagával, és ha az agyadnak a kvázi spermával nincsen baja akkor talán nyitottabb lesz az igazira.

(eleinte hányingered lehet ha ismerkedsz vele. Normális, erőltetni most sem kell. A pozitiv élmény vésd be nem a negatívat (hányinger) )


- A pároddal etess cukros dolgokat. Gyümölcsök, cukorborsó, cukros üdítő. Ez édesít az ízén. Lehetőleg alkohol ne. Haltól kissé dohos"klóros" íze lesz. Sok sótól sós.

Magyarul javíts az ízén. Az édes íz jobban bejön mint a sós-kesernyés!


- Vedd figyelembe, hogy nem két órás művelet. Idő kell amíg kibékülsz a szerszámával ,a spermájával, stb...


Hirtelen ennyi.

2014. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
#7 na igen, ez meg a másik, hogy akárhogy és mivel is mosod meg, egy idő után úgyis el fog kezdeni izzadni és tuti lesz egy jellegzetes segg-szaga, amivel nem lehet mit kezdeni :D
2014. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Azt is ki kell nyalni. Punci + segg egyszerre mindkettő. Árukapcsolás. Én így szoktam.
2014. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!