Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, lányok, asszonyok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok, asszonyok, ti hogy becézitek párotokat?

Figyelt kérdés
Van egy kezdődő kapcsolatom, de nem nem merem becézni,meg most egyébként is távkapcsolatban élünk.
2014. nov. 4. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
ciki, hogy 30 perce nem írt semmit, ezért kapsz szánalom választ: Amit érzel és a szívedből jön:D
2014. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy, hogy szivem, vagy a nevéből adódóan, de úgy ahogy más nem :D Szerelmemnek hívnám legszívesebben, akár másoknak is úgy emlegetném őt, de ott még nem tartunk. Régebbi barátomat sem hívtam úgy, és hát jól is tettem... :D


L19

2014. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsim,Kincsem,Locsikám:)
2014. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!