Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom szakitott velem terhesen elvetetni nem lehet hogy dolgozzam ezt fel? 20 eves vagyok

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért szakított?
2014. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Scream85 ***** válasza:
8%
Inkább gondoltál volna a védekezésre....
2014. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rengeteget veszekedtunk a semmin o is es en is.
2014. nov. 4. 19:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden ember más, másképp éli meg a dolgokat, ezért nincs tuti recept, valakinél működik valami másnál pedig nem. Én magamból kiindulva csak azt tudom mondani hogy próbáld magad minél jobban lekötni lehetőleg valami hasznos dologgal, hogy ne legyen időd és energiád a rossz dolgokon agyalni. Majd idővel jobb lesz.
2014. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Meg kell erteni es oldani a problemat. A szeretet sok mindenre kepes es most ott van a baba is szoval ez kene osztonozzon.


Remellem minden jora fordul kedves kerdezo. :/

2014. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak én értettem félre,vagy itt mindenki avval van elfoglalva,hogy szakitottak...miközbe 20 évesen gyereket vár akinek most nincs apja?


Amúgy min veszekedtetek? Ha kis aproságokon,és az miatt szakitott,ahelyett ,hogy leült volna megbeszélni veled...Hááát...Lehet itt inkább a gyerek van a képbe szakitás okaként..Nem?

2014. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
egyáltalán tudja h gyereket vársz vagy szakított és neked nem volt időd elmondanod?
2014. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te is tudtad, hogy a szex eredménye gyerek lehet. Nem értem, mi a probléma. Tessék vállalni a tettek következményét, nem pedig problémázni!
2014. nov. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy görény..ha terhesen magadra hagyott tipikus puha p*cs menekül a felelősség elől.. engem is kidobtak szóval megértelek.
2014. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
biztos minden rendben lesz. ott a facebook ;)...
2014. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!