Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vékony fiúk, nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúk, nektek bejönnek a nálatok teltebb lányok is? Nem a kövérek vagy a molettek, hanem mondjuk a szélesebb csípőjü lányok? Nem érzitek, hogy túl nagydarab hozzátok képest, ha mondjuk kicsivel alacsonyabb csak?

Figyelt kérdés

#csípő #vákony fiú
2014. nov. 4. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem vékony barátom van,én pedig olyan testalkatu lány vagyok,amilyet leirtál (sajna)...Szoval ő nem érez engem nagy darabnak magához képest,neki az ilyen testalkat tetszik :) de sztem aki ufyanilyen fiu,azok szerint se lehet nagy darab az aki pont az olyat szereti :D
2014. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De azt érzem, és nem jó érzés. Viszont attól függetlenül tetszenek, igen.
2014. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszi a választ :) Második, ezt úgy érted, hogy nézni jó, de hozzáérni nem? :D
2014. nov. 4. 21:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Vonzó, és lehet, hogy szerelmes is tudnék lenni, viszont akkor is zavarna egy kicsit, hogy nagyobb nálam. Azokat a lányokat jobban szeretem, akik kisebbek nálam. Sajnos elég kevés ilyen van, mivel rohadt vékony vagyok.
2014. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem, valahogy én is így vagyok csak fordítva :(
2014. nov. 4. 21:56
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
hagyjatok már békén, vékony srcáként nem tudok vonzódni kövér csajokhoz fogjátok már fel!
2014. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem bejön az nőiesen telt alkat .


28F

2014. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Szia :) Igen, bejönnek, nem is kicsik. Mondjuk mivel én egy vékony pasi vagyok, lehet jobban illene hozzám egy vékony lány, de soha nem szabadna ebből kiindulni.

Nálam mindig az arc a meghatározó.

Ne aggódj emiatt, sokkal inkább örülj annak, hogy nőies vagy :)

Szerintem a szélesebb csípő nagyon vonzó ám.

23/F

2014. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én mivel nem vagyok pasi létemre egy nádszál ,szeretném ha a b.nőm is olyan csinosan formás lenne ,nem az a törékeny :)


28F

2014. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen mindenki, de sok fiú vonzódik a teltebb lányokhoz. Nem ezzel van a probléma. Hanem azzal, hogy a férfiaknak letarolja az egóját, ha a nő bármiben is több nála. Legyen az magasság, vagy szélesség, vagy akármi. Hát mit szólnának hozzá a háta mögött, ha mennek az utcán és a barátnő fél lába akkora, mint ő egészben, vagy esetleg a barátnője elnéz fölötte? Akkor, hogy érezze magát férfinak mellette? Amúgy meg lehet, hogy pont nagyon bejönne neki az a lány. Hát van, aki tesz rá, hogy mit szólnak hozzá, de azért ezt nem mindenkitől lehet elvárni.


Jó, az eléggé mindennapos eset, hogy a lány csipője szélesebb, és megesik, hogy pár kilóval nehezebb is a barátjánál, de azért ez ne legyen feltűnően látható, mert az a legtöbb fiút már zavarja.

2014. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!