Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ezért ki lennétek akadva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezért ki lennétek akadva?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nem tudom mivan de azon pattog hogy nem adom oda neki a jelszavam(facebook) és rohadtul idegesítő mert ha megadom állandóan benne van és irkál helyettem.. most meg nem írok neki vissza és azzal fenyeget hogy letilt,utál ez mi már könyörgöm?

2014. nov. 5. 11:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mindig is ilyen volt, vagy történt valami, amivel elvesztette benned a bizalmát?
2014. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem lenne ilyen hülye barátnőm.
2014. nov. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

nekem megvan a barátom jelszava és neki is az enyém , de nem lógunk azon egész nap

a barátnőd beteges

2014. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
xD kösz...igen megcsaltam...de már mikor értem én hogy nem annyira bízik bennem,de basszus énsem lépkedek be az övébe pedig ő másba volt szerelmes amikor velem volt...
2014. nov. 5. 11:54
 5/21 anonim ***** válasza:
elég gyerekes...én megbeszélném vele...nekem szerencsére nem ilyen...
2014. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De meg se tudom vele beszélni annyira baba.
2014. nov. 5. 11:55
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha megcsaltad, akkor meg azért hülye a csaj, mert még veled van.
2014. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
ja, hogy megcsaltad...akkor megérthető...a helyében rég kidobtalak volna...és nemhogy a facebook jelszavad nem érdekelne, de még az se, hogy mi van veled...
2014. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen,csak hogy ez nem olyan megcsalás volt ám...xd csak hülye és annak nevezi csak egy kur#a ölelés volt de szegény elég beteg elméjű pedig régen nem volt ilyen.
2014. nov. 5. 11:57
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, mondd, hogy még gyerekek vagytok és nem felnőtt fejjel írtad az előbbit le.
2014. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!