Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, vagy inkább érezni, hogy az igazi társatokkal hozott össze az élet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nincsenek kételyek, hogy tényleg igazán boldogok vagytok-e együtt. Hogy önmagatok vagytok-e a kapcsolatban. Nem éreztek soha félelmet, hogy vajon meddig fog tartani? Nekem mindennapos félelmeim vannak. Hogy a barátom tényleg 100% boldog-e mellettem, és építjük-e egymást tényleg, nem inkább romboljuk, vagy hátráltatjuk egymást a fejlődésben. Honnan lehet érezni, hogy minden jó?
2014. nov. 5. 12:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez normális, hogy ilyen gondolataim vannak?
2014. nov. 5. 12:34
 2/10 anonim ***** válasza:

"Úgy értem, nincsenek kételyek, hogy tényleg igazán boldogok vagytok-e együtt. Hogy önmagatok vagytok-e a kapcsolatban. Nem éreztek soha félelmet, hogy vajon meddig fog tartani."

Hozzátenném még, hogy nem létezik nála jobb.

2014. nov. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én mindig azt hittem az akkori párom az igazi és hogy mi sose merünk szét aztán mégis itt vagyok egyedül megint,persze mindig a pasi a hibás az egyértelmű, nő nem lehet hibás!
2014. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha én mindig azon rágódok, hogy nem ő lesz az igazi, az miért van? Jól érzem magam vele, szeretem is. De olyan mintha idegesítene a szimpla jelenléte is... Nincs kedvem odabújni, nem tudok nyugton aludni mellette néha. Egyszerűen zavar, hogy valaki ott van. Nem tudom miért van ez. :( Gyereket akar tőlem, meg mindent. Van közös otthonunk is. Mégsem hiszem, hogy mindig együtt leszünk. Pedig tényleg jó vele lenni, és mégis ilyenek forognak a fejembe. Néha azt érzem, hogy én nekem nincs igazi párom sehol. Lehet, hogy én ilyen magamnak való leszek. :/
2014. nov. 5. 12:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Normális ha kétségeid vannak!Azért vagyunk emberek, hogy megkérdőjelezzünk dolgokat.

Viszont,ha ez a napi munkádban és egyéb dolgaidban is kárt okoz-mármint az állandó kétely-akkor jobb,ha visszaveszel magadból és próbálsz boldog lenni végre :D

2014. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi, igazad lehet :D
2014. nov. 5. 12:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj el agyturkaszhoz vmi gond van belül!Nem poénból irom
2014. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kételyek szerintem mindenhol lehetnek, néha a legjobb kapcsolatban is, talán ekkor pont azért, mert minden annyira valótlanul tökéletes. A kérdésedre nincs recept, csak általánosságok, hogy mellette önmagad vagy, hogy közösek a terveitek a jövőre nézve, vagy ha nem, akkor közösen tudjátok úgy alakítani a dolgaitokat, megvan bennetek a kölcsönös egymásrafigyelés, szeretet.

Amit külön kell választanod, a kapcsolatféltés-ó, annyira jó, hogy nem akarom, hogy vége legyen, pedig az előbbi kapcsolataim így meg így voltak, jajj, mi lesz, ha ez is- attól a félelemtől, amit esetleg a "nem igazi" társsal való kapcsolatból fakad, és esetleg jogos.

Semmiképp nem normális, hogy napi szinten ilyeneken gondolkozol.

2014. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk minden tökéletes, pont ezért nincsenek kétségeim. Van elég önbizalmam.
2014. nov. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 4-es hozzászólásod alapján úgy gondolom te már tudod a lelked mélyén, hogy nem ez a férfi lesz az igazi. Ha az lenne, fel sem tennéd ezt a kérdést, mert nem lenne kérdés. Nem lennének kétségeid, boldog lennél, viszont egyértelmű, hogy nem vagy az.


Honnan lehet tudni? Egyszerűen csak megérzi az ember, és nem kérdés, hogy vajon ő e az...

2014. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!