Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleőrülök a kapcsolatomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök a kapcsolatomba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Először is azt tudni 'kell' rólam hogy egy viszonylag súlyos depressziós, idegbeteg kis hü lye vagyok.. 100% féltékeny és 0% önbizalom. Ja, és csúnya is. Erre itt van a párom, aki, mint még eddig senki soha, azt állítja hogy szeret, és Csak velem akar lenni... ugyanakkor én tudom, hogy kikkel 'kavart' előttem, és hát nem ilyen kis visszahúzódó, félénk, önbizalomhiányos szerencsétlenek voltak, mint én. Velem nem lehet bulikba menni, mert félek még az emberektől is, engem nem lehet mutogatni, stb. És minden egyes nap egy darab sz*rnak érzem magam, mert sosem leszek elég jó hozzá. Nem akarom elhagyni, mert jobban szeretem mint bármit a világon... De mégis, mit csináljak? Menjek el pszichiáterhez, gyógyszerezzek? Mert már komolyan nem bírom ezt az állandó idegbajt.. :(

2014. nov. 5. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg kérd szakember segítségét ha ennyire nem megy.
2014. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs a pasid miért van veled,ha ilyen debil vagy?
2014. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kíváncsivá tettél. Küldjél képet.
2014. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 na ezt nem értem én se
2014. nov. 5. 16:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit tehet meg veled,amit mással nem tehet meg!
2014. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Attól hogy te nem érzed magad szépnek még lehet hogy ő annak tart. Sőt az is lehet hogy neki bejön az hogy te ilyen vagy.

Pl. a volt pasim egy nagymenő, kigyúrt izom állat, eszméletlen jóképű, folyton bulizik, olyan csávó akit mindenki ismer és nagyon nagy szám volt hogy ő az "enyém".

De hogy őszinte legyen nem éreztem mellette jól magam, mert nem érdekelte a lelkem, és én szakítottam vele.

A mostani barátom nagyon visszahúzódó önbizalom hiányos, sőt még sokkal fiatalabb is nálam, és ezren cseszegetnek hogy minek járok vele, én mégis nagyon szeretem és nem szakítanék vele.


Lehet hogy a barátod is úgy van vele, hogy semmi szüksége egy hideg szépségre, aki csak jól néz ki de belűről kb semmit sem ér. Inkább egy szerethető és aranyos lányt szeretne.

Hidd el sokkal többet érsz mint ezek a kisminkelt "gyönyörű" mű pláza cicák.

2014. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Köszi a biztatást. :) Remélem hogy így van. Csak ugye az a baj, hogy előttem már akart összejönni ilyen 'plázacicával' aki tényleg olyan volt, hogy mindenkit 'szeretett', és mégis... Nem értem, miért én 'kellek' neki. Félek, hogy csak kihasznál, meg manipulál mert engem aztán lehet, olyan gyámoltalan és ragaszkodó vagyok. De remélem Neked van igazad!
2014. nov. 5. 16:42
 8/11 anonim ***** válasza:
tényleg kérd szakember segítségét a lelki prodblémáid legyőzésében. bocsi, ugyan ez off, de a kérdést már megválaszolták, viszont ez elég súlyos probléma, durva következményei lehetnek, sajnos ezt tapasztalatból írom.
2014. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 candrea válasza:
Leírom, hogy én mit csinálnék a helyedben: hálás lennék, hogy a párom ennyire szeret a féltékenységem ellenére, és mindent megtennék, hogy viszonozzam a türelmét, szeretetét. Elmennék szakemberhez (nem gyógyszeres kezelésre, hanem lelki terapeutához - a gyógyszer csak a meglévő érzelmeket tompitja le), és ezerrel fejleszteném az önbizalmam, megváltoztatnám a külsőm, hogy tetsszen nekem. Aki önmagát nem szereti az nem tud szeretetet adni. Az első lépés, hogy megtanuld szeretni önmagad.
2014. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Ifjúsági Lelki Elsősegély a 137-00 számon érhető el ingyenesen hétfőtől szombatig 9-21 óra között. Telekom vagy T-mobile körzetből, fülkéből is hívhatod. Itt segítséget kaphatsz, hogy miért nem tudsz pozitívabban tekinteni önmagadra, és abban is, hogy milyen szakembertől, hol kérhetnél segítséget.
2014. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!