Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már érzelmi megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már érzelmi megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Több, mint 10 éve vagyok házas, eddig normálisan működött minden. Ám jött egy fiatal hölgy a munkahelyemre, akit kénytelen vagyok kerülni. Annyira szimpatikus a stílusa, hogy úgy érzem, ha továbbra is látom vagy beszélgetek vele, nem fogok tudni hűséges maradni a páromhoz.
2014. nov. 5. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, és egyben szomorú is.
2014. nov. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az hogy vágyakozol valaki után illetve szimpatikus valaki számodra az szerintem nem megcsalás és 10 év házasság után azért nem csoda ha az embernek megtetszik egy fiatalabb nő..

Nos a javaslat ha meg akarod tartani a házasságod és a hűséged .. akkor kerüld el amennyire csak tudod esetleg tölts több időd pároddal és csináljatok olyan programokat amitől jobban ráhangolódsz , mint másra...

Az érzelmi megcsalás számomra sokkal többől áll mint hogy pl kívánok valakit mert jól néz ki vagy jó a stílusa..

2014. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

Nem.

Ez egy ordenáré nagy kísértés, és az a baj vele, hogy össze vagytok zárva. (amikor azt mondom, hogy erős a kémia erről beszélek)

Nagy baj akkor van ha kölcsönös. (nem tudsz hűtlen lenni ha bepróbálkozol esetleg és elhajt!)

Ha nem, akkor próbáld kerülni, és idővel el fog múlni. (immunis leszel 1-2-3 hónap alatt hidd el)


De ha kölcsönös, akkor tényleg k. nagy bajban vagy :/

2014. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Tedd oda magad srác:

Isten nem véletlenül küldte oda őt neked

2014. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Dowd! Épp azért kerülöm, mert legutóbb elszólta magát, hogy lenne esélyem nála.
2014. nov. 5. 17:53
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

Akkor bajban vagy!

Én is kerültem ilyen helyzetbe de mi egy sajtótájékoztatón találkoztunk, és azóta sem láttam.

Szóval nem tudom mit tehetnél.

Kerülöd ez jó, de elég egy összenézés a folyosón és kezdődik elölről.

Félek ez így idő kérdése.


Van egy ötletem, de nagy őrűltségnek hangzik és lehet az is!!! Fontold meg és a közösség többi tagja is segítsen megrágni, hogy tényleg akkora marhaság e mint aminek hangzik :DDDDD


Sokkterápiára gondolok.

- Tölts minél több időt vele, de csak többesben, soha de soha ne kettesben!!!!

(Magyarul hagyd magadat immunizálni, és "ábrándulj ki" belőle.)

- Légy vele pokróc, szexista poénok, stb... Legyél nem vonzó!!! (ez utóbbi egyszer nekem bevált)

felejts el köszönni, nyomulós kacsintás, éhes tekintet a lábán, stb... minden, amit egy nő nem lát vonzónak egy hímtől :DDDDDD


Ez az én ötletem. De lehet innom kéne valami erőset...

2014. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Dowd! :D Beteg egy ötlet! Gondoltam rá én is, hogy elküldöm a francba, de az istenért se adna rá okot. Pedig egyszer felhívna, vagy rám írna privátba lenne okom, de nem teszi nem nyomul rám, így meg még rosszabb, hogy nem egy elmebeteg :D


Amúgy meg nem tudnék vele direkt kicseszni, ő nem tehet róla, hogy én így érzek iránta. Így is egyfolytában azt lesem reménykedve mikor bejön valaki az ajtón, hogy nem e ő az, pedig tök más időszakra kértem át magam.

2014. nov. 5. 18:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy nem fogod sokáig bírni, és szegény feleséged fog szenvedni.
2014. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A gond az h ezek a dolgok sosem mùlnak el.Ez fuggetlen attòl,h együtt dolgoztok e vagy sem, ki kire nèz es hogyan...ha semmi nem törtènik ès egyikötök sem lèp akkor mèg hònapok, èvek mùltan is azon fogsz lamentálni, h mi lett volna ha.


Nyilván nem kell minden nöt megdugni ès a házastársi hûsèg is fontos, de ha ez több mint szex akkor kiábrándulni csakùgy lehet ha okot ad rá, ehhez viszont meg kell ismerni:-))))


Èn is voltam ebben a cipöben nagyon nagyon sokáig ès annak ellenère h alapvetöen hûsèges alkat vagyok mègis megcsaltam a partenerem.Azòta is szeretök vagyunk, ô is házas ès tudom hogy bánnám ha nem tettem volna meg. Hònapokig kerülgettük egymást, volt, hogy egymáshoz sem szòltunk es amikor ùgy tûnt hogy elveszíthetem akkor lèptem.


Szòval szerintem ismerd meg.

2014. nov. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7 nem francba elküldésről beszéltem, csak direkt ne legyél neki vonzó. Ennyit mondtam.

Egyszóval elzárni a lehetőségét, hogy igent mondjon ha éppen elmenne a józan eszed.


Azért gondolkodtam el, mert pont azt akarnám megelőzni amit utolsó mond.


És még ott van a legvégső ,megoldás: (nem a halál :D) felmondasz!

Ha tényleg a falig akarsz elmenni.

Én pár szexista viccet inkább elsütnék, meg ha szőke akkor szőkéset, stb... Jobb mint a többi variáció.

2014. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!