Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátkozni szeretnék fiúkkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozni szeretnék fiúkkal, gáz?

Figyelt kérdés

Van párom, 3 éve.

Előtte egy csomó fiúbarátom volt, a legjobb haverom is fiú volt.

Viszont a párom nagyon féltékeny típus volt, így inkább kiiktattam mindenkit. Most is vannak fiú ismerőseim, de mindegyikhez kellett egy csomó győzködés, hogy a párom elhiggye, nem kell féltékenynek lennie.

Nos, a helyzet a következő: vannak lány barátnőim is, de valahogy hiányoznak a régi fiú haverjaim. Az ő gondolkodásmódjuk valahogy közelebb állt hozzám, ráadásul rájuk jobban számíthattam sokszor, mint a lányokra.

A hülyeségeik hiányoznak, meg az a sok nevetés, és öröm, amit okoztak nekem.

Ha ezt így elmondanám a barátomnak, tuti félre értené.

Gáz, amit szeretnék, vagy ez természetes?


2014. nov. 6. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Sajnos voltam hasonló helyzetben, hogy a csaj a pasija miatt szakított meg velem miden kapcsolatot.
2014. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem se gáz.nekem is sok fiú barátom van....
2014. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem gáz

volt lánybarátom, akinek a pasijai jöttek-mentek, én meg maradtam :D

23F

2014. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Übergáz, hogy elvágtad magad mindenkitől. Az is gáz, hogy ilyen féltékeny volt, az is, hogy belementél abba, hogy megszakítod mindenkivel a kapcsolatot, stb... és az is gáz, hogy ilyen rövid pórázon tart (/tartjátok egymást?).

És az is gáz, hogy félreértené, pedig félre fogja, hiszen már kiderült, hogy milyen a gondolkodásmódja. Amit szeretnél, az pedig természetes. És az nem, hogy elvágtad magadat mindenkitől, hogy még jobban kisajátíthasson és méginkább rá legyél utalva mindenben.

2014. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!