Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sóher vagyok ha már nem akarok költeni a baratnőmre?

Figyelt kérdés

5 honapja vagyunk együtt. Ha közös programra megyünk akkor az esetek haromnegyedeben én fizetem a mozijegyet,italt stb. Nagyon nem tiltakozik ellene.

Gyakran kap ajandekokat pl.virag,csoki. Mar több tízezret raköltöttem.


Nem is az elköltött pénzmennyiseg zavar hanem hogy ezt úgy erzem nem viszonozza semmivel. Szeretetet,szexet kapok tőle de azt ő is megkapja tőlem plusz a pénzt..nem erzem egyenlő félnek magam a kapcsolatban. Tőle a nevnapomon kaptam sütit meg kisebb ajandekot mast nem.

Azt hallom folyton hogy az úriember fizet a nőnek..de ez elkeserít. Nem a viselkedesemert leszek úriember hanem mert perkálok? :S


Mit gondoltok erről? 19/F


2014. nov. 6. 12:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Eddig sem kellett volna fizetni, nem értem, ti hímek miért nem szoktok már le arról a hülye gondolkozás módról, hogy a Nőt meg lehet venni...
2014. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne vegyél neki csokit, hanem süss neki valamit, ahogy ő.
2014. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem ő sütötte,vette.
2014. nov. 6. 12:07
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Na látod én ezért vagyok rosszul az ok nélküli ajándékoktól. Aki adja az elvárja hogy kapjon is érte valamit. Szerintem tök fölösleges össze vissza szórni a pénzt baromságokra. Névnap szülinap karácsony húsvét és csókolom. Na meg az évforduló ha megéli a kapcsolat. Szerintem szimplán állj le az ilyen ajándékokkal. Azért meg valahogy én se tiltakozok ha a pasi fizet. Sokkal kényelmesebb.
2014. nov. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem beszéled meg vele, hogy mennyid van, mennyit tudsz költeni rá, biztos megértené, ha nincs pénzed...


Ha meg nem szívesen költesz rá, akkor meg úgyis mindegy a kapcsolatnak.

2014. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem a viselkedesemert leszek úriember hanem mert perkálok? :S



Ha perkálsz, bármit csinálsz úriember vagy.

Ha nem perkálsz, bármit csinálsz, nem vagy úriember.

2014. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Akkor minek adsz, ha utána elvárod a viszonzást? Ez nem így működik, a kapcsolat nem egy adok-kapok, ha igen, az már rég rossz.

Ha nem bírsz önzetlenül adni, akkor inkább ne is adj és akkor nem fog sírni a fehér, ajak-nélküli szád.

2014. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem. De eddig balek voltál.


Indok nélkül venni mindenféle szemetet... Soros, Tes-Cohen meg ROsenberg jókat nevetnek rajtad miközben rángatnak mint egy bábot.

2014. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg ideje lenne már leszokni arról, hogy úgy kezelitek a Nőt, mintha megvehető lenne, aztán meg nyavalyogtok, ha ezt Ő másképp gondolja.
2014. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

kisfiam, kezdesz rájönni hogy ingyen p*na nincs.


Nem tudom mi a bajod - szétteszi, nem? Akkor meg ne rinyálj.

2014. nov. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!