Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mire gondoltok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mire gondoltok, ha a pasitok ezt írja egy másik csajnak?

Figyelt kérdés

''Már nagyon kíváncsi vagyok rád''


A sztori:

A csajt neten ismerte meg még előttem. Élőben sosem találkoztak, nagyon messze laknak egymástól.. Össze akart jönni a csajjal, aki végül talált magának mást. Aztán kiderült, hogy már nincsenek együtt, újra írogatni kezdtek egymásnak, szó volt arról, hogy esetleg találkoznak kettesben, állítólag barátilag. Aztán kiderült, hogy a kedves párotok elfelejtette közölni a nagy írogatások közepette, hogy ő már nincs egyedül, fél éve barátnője van. Ez csak nekem fura?


2014. nov. 6. 12:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
te vagy a pasi?
2014. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én a barátnő vagyok.
2014. nov. 6. 12:40
 3/16 anonim ***** válasza:
B..szni ki, hogy a lába se érje a földet, aztán írogathat a kis barátnőjének. Persze...barátilag... :D
2014. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
miért fura, ha néha más nővel is le akar feküdni?
2014. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azzal magyarázta, hogy szerinte ez nem félreérthető.
2014. nov. 6. 12:47
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért kiváncsi más csajra?Bocs,de fél év alatt még ott kellene tartanotok,hogy szerelmesen turbékoltok!
2014. nov. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Még ott is tartottunk. Ezért volt nekem fura ez az egész. De azt mondja, hogy fordított esetben őt nem zavarná az ilyesmi.
2014. nov. 6. 14:51
 8/16 anonim ***** válasza:
A francot nem zavarná. Hasonló dolog történt velem is, de elmondtam, hogy én nem szeretném, hogy találkozzon vele. Először ő sem értette, úgy hogy bemutattam neki. Eljátszottam én is egy hasonló dolgot, de a találkát lemondtam az utolsó napokba. Ezek után egyszer sem említette meg a lányt és én se a másik fiút. Megleckéztetés gyerekesnek tűnik, de nagyon jól beválik.
2014. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az elején volt egy másik csaj (amikor kb 2hónapja voltunk együtt), akivel szintén barátilag akart találkozni, de őt meg egy szexpartnerkereső oldalon ismerte meg. Azzal azért akart találkozni, mert ő már látott a csajról képet, de a csaj őróla nem, mert ő képfóbiás és nincsenek fotói, és hogy a csaj is láthassa. Szóltam, hogy nekem ez az egész nem oké így. Sem csaj, sem az oldal amit napi szinten használt. És akkor sem értette, hogy ez nekem miért probléma, amikor nem csajozni menne, és azt az oldalt sem arra használja, mert ilyen oldalakon kizárt, hogy sikerüljön bárkinek is bármit összehozni.
2014. nov. 6. 15:30
 10/16 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem az egészben, hogy miért vagy ennyire naív. Ez a csávó az orrodnál fogva vezet. És a szemedbe hazudik, és mindenféle átlátszó indokokkal takaródzik. Te meg benyalod a sok kamut, és tűröd hogy megalázzanak. De ha neked így jó...
2014. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!