Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora a probléma, ha szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyuszipuszi1998 kérdése:

Mekkora a probléma, ha szerelmes vagyok egy pasiba aki 20 éves, én meg 14 vagyok? (5 hónap múlva 15). Szeretem és ő is szeret. Mi a teendő ilyenkor? Nagyon sok a korkülömbség?

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

1. Elég szánalmas ha ő is szerelmes beléd, 20 évesen több esze is lehetne.

2. Neked is lehetne több eszed, egy kislány vagy, ő meg már szinte egy felnőtt.

3. Őrizd a szerelmed és 5 év múlva próbálkozz újra...

2014. nov. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor mi a gond szeressétek egymást :D
2014. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
42%
Ez aranyos volt :) sok sikert 5 év múlva!
2014. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem szeret, csak meg akar dugni. Neked pedig csak az imponál, hogy egy ennyivel idősebb pasi rád nézett, de inkább a hasonló korúak között keresgéljetek mindketten.
2015. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cila-Bila ***** válasza:
Nem probléma, csak neked nincs eszed. Illetve annyi van, mint egy tyúknak. A szerelmet tanulni kell, jobb lenne ha az "inaséveket" egy 16 évessel töltenéd. Dugni fog egy darabig ,aztán megijed a felelőségtől és lelép huszárosan.
2018. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!