Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy még mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy még mindig nem akarok kapcsolatot?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok szingli.

Nem vagyom olelesre, folytonos szamonkeresre (nekem mar az is, hogy hol voltal ma), semmilyen korlatozast nem vagyok hajlando elviselni, sem kotelezettsegeket. Nem hiszem, hogy letezik huseges ferfi.


Most osszejottem valakivel, de nem megy ez nekem. Szombati napon mintha kotelezo lenne egyutt lennunk, pedig en latni sem akarnam... Idegesít, ha atolel, hozzambujik, minden ilyan alap dolog.. Szakitani fogok vele..


Annyira furcsa ez az egesz, regen vagytam kapcsolatra, mindent megtettem az exeimert, most meg olyan vagyok, mint egy ufo... :-(

Azt se bannam, ha soha tobbe nem kerulnek ferfihoz kozel :-(


Masok ilyen idosen boldogok a baratjukkal, sokat szexelnek, en meg... Nem unatkozok, boldog vagyok, teljesnek erzem az eletem, csak egyedul.


2014. nov. 6. 14:10
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Nagyon sok ferfival ismerkedtem meg, egyikuk sem varazsolt el. Egyszeruen nem erdekeltek, pedig erdekesek voltak..

Azt sem hiszem, hogy kepes leszek valaha szerelmes lenni..

2014. nov. 6. 14:12
 2/21 A kérdező kommentje:
Azt is kihagytam, hogy nagyon durva szinten nem tudok mar bizni bennik
2014. nov. 6. 14:13
 3/21 anonim ***** válasza:
Szexuálisan vonzanak a pasik csak érzelmileg nem?
2014. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kioltem a szexualis vagyat magambol, mert megbolondultam volna 1,5 ev alatt:-) De volt par barati szex, szoval mukodok meg:-D
2014. nov. 6. 14:16
 5/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez ebben az esetben nagyon nem mindegy, szerintem.
2014. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
20 vagyok. Hatam mogott egy 3, egy 1 eves kapcsolattal, es tobb 1-3 honapossal. Akkoriban meg kerestem az igazit.
2014. nov. 6. 14:18
 7/21 anonim ***** válasza:
ugyan, nem kell cölibátusba menekülnod azért mert rossz tapasztalataid voltak, az a baj hogy szerintem te egy új srácot az előzők alapján ítéled meg, még ha nem is tudatosan és azokhoz méred meg azokat a tulajdonságokat keresed benne, pedig tiszta lappal kéne mindnek indulnia, és neked is tenned kell egy kapcsolatért, mert ha csak ilyen kis teszeosza érzelemmentes valaki vagy aki mindent utál akkor a férfiak is rádunnak majd ... nem kell tökéletest keresni hanem csak olyat akit el tudsz fogadni és képes vagy szeretni :D ugyanis tökéletes nem létezik, hidd el aki nagyon jóképű az nagy eséllyel vagy hülye vagy nagyon gonosz személyiség még ha ezt álcázza is , hiszen egy jóképű srácnak akkor is jut csaj ha tök bunkó és hülye, még ha csak egy éjszakára is.. míg aki mondjuk csak átlagos annak azért voltak rossz napjai és kudarcai is bőven, és a kudarcok visznek előre és azoktól változol,lehetőleg a jó irányba és nem a sikerektől :D , szóval csak járj nyitott szemmel és mindenkinek tiszta lapot :D és ameddig nem érzed hogy ő lenne a jó addig ne álj le a kereséssel, ne légy befásult mert te leszel a macskásnéni :D
2014. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

En semmit sem akarok tenni egy kapcsolatert. En ehhez mar lusta vagyok, semmi ertelme.


Macskasnenivel mi a bajod? En gyereket sem akarok peldaul, nekem az egyenesen ongyilkossag lenne.

2014. nov. 6. 14:21
 9/21 anonim ***** válasza:
Na, akkor nincs miért aggódnod. Kissé megcsömörlöttél és kiábrándultál a férfiakból. Most ne eröltesd, élvezd az életet, szórakozz, nézz szét a világban. Pihentesd a párkapcsolat témát és akkor előbb-utóbb összetelálkozol az igazival.
2014. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem erdekelne, ha ram unna valaki, mivel engem egyikük sem erdekel...
2014. nov. 6. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!