Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A depresszió tönkreteszi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A depresszió tönkreteszi a kapcsolatom. Van kiút? 21L

Figyelt kérdés

Nem szeretnék belemenni, hogy miért de depressziós vagyok és hiába támogat a párom maximálisan, érzem hogy tönkreteszek valami csodálatos dolgot, szex szinte nincs köztünk miattam, mert nem kívánom. Na nem őt, az érintese, minden nagyon jól esik, és szeretek is vele lenni, de egyszerűen nem megy,mintha aszexualis lennék pedig régen teljesen más voltam, szörnyen érzem magam miatta..sokszor beszélünk róla, hogy mennyire megvaltoztam ilyen téren is..próbálom érzékeltetni hogy szeretem, de egyre kevésbé megy, több a konfliktus is köztünk, pedig sosem veszekedtünk.

Voltatok esetleg ilyen helyzetben? Ti hogyan oldottatok meg? Járok pszichiáterhez, de lassú a javulás, félek nem elég.

2 éve vagyunk együtt, bármire hajlandó lennék érte, hogy rendbehozzam, amit elrontottam a betegséggel..


2014. nov. 6. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
ugy hivjak antidepresszáns aaaaaand we have a winner
2014. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt CSAK keten tudjátok megoldani,a depidet meg CSAK te fejben ennyi.A pszichológussal meg nem elsz javulás.
2014. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Van kiút, szakember vagy valami nagy elszántság segítségével. De gyógyszert inkább ne szedj.
2014. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as te voltál már szakembernél? (komolyan kérdezem nem kötözködésből).
2014. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Yep, régen voltam. Sok rossz tapasztalatom van ezzel és a gyógyszerekkel. Mondjuk olyan szakembert kell találni aki ért is hozzá és nem az az első, hogy gyógyszerekkel tukmál.
2014. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Na végre egy olyan ember aki normális dolgot állít.Köszönöm 3-as.A szakemberek többsége semmit nem ér,kavés az aki tapasztalatból beszél,és kezel.
2014. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is megjártam sok rosszat, mielőtt találtam egy jót. Több várost végigjártam ez miatt.
2014. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nemtom lehet magyarorszagra csak a fika menosegu cucok jonek be usaba vannak eleg jok igaz magyar atlag penztarcanak megfizethetlen.
2014. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Olyan tökéletes mégsem lehet közöttetek a kapcsolat ha képtelen felvidítani.
2014. nov. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!