Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak le akar fektetni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak le akar fektetni, vagy komolyan gondolja a dolgot?

Figyelt kérdés

2 hete vagyok együtt a barátommal. Ő 18 éves, én 17. És mondtam neki, hogy még nem szeretnék lefeküdni vele mert nem szeretem elkapkodni a dolgokat, de ő próbálkozik eléggé.

Eddig elég sok csajjal volt már együtt. Ráadásul egy-két ember szerint nem túl hűséges (bár többet nem mondtak), de nekem sajnos elég rossz érzésem van ezzel kapcsolatban már néhány napja (mielőtt bárki bármit mondott, már akkor is így voltam). És tényleg nagyon úgy viselkedik mint aki arra megy.

Szerintetek mit csináljak?


2014. nov. 6. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem érzed úgy addig ne feküdj le vele szerintem.
2014. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol benne miért vagy vele?

Amúgy ne hagyd, hogy rávegyen, majd akkor csinálod amikor te akarod. :)

2014. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!