Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Előfordult már olyan, hogy egy többség által lúzernek tartott pasinak adtatok esélyt? Mik voltak a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem érdekelt mások véleménye.

Aki mások véleménye alapján hozza a döntéseit, életképtelen emberek!

Nem érdekel, ha nekik nem tetszik, nekem igen a többit letojom! ;D

2014. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
ijen pasival sose jonnek ossze sot kirhogik oket legtobbszor a csavo hata mogot mert szemtol szembe nem mernek semit csinalni. lanyok esetben csak az szamit hogy nezel ki es hogy mennyire villoghat veled es menyire teheti feltekenye a baratnoit kesobb meg amikor no lesz belole akkor elvarja a csavotol eltartsa teljesen szoval a penz erdekli csak egy luzernek nincs penze altalban szoval igy jon ki amit irtam az elejen.
2014. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ez volt a kérdés, kedves első. Egyébként amikor én lúzer korszakomat éltem, akkor a nők kb. emberszámba sem vettek. Pedig nem voltam sem igénytelen, sem bunkó.
2014. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem érdekel mert szeretem és ő is engem.

Bár én kaptam már e miatt dúrva beszólásokat amik azért nem esték jól. Pl: Volt aki röhöéve megkérdezte, hogy mennyit fizet nekem.

Kár, hogy az ilyenek nem tudják mi az a szerelem.

2014. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
hát ez én emberem pl nem volt egy csajozógép soha
2014. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van ilyen eset, de ne reménykedj benne kérdező, inkább adj fel egy lottót. :D
2014. nov. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 3#!

Ha lenne eszed, akkor rájöttél volna, hogy válaszoltam a kérdésre amikor leírtam, hogy soha nem érdekelt mások véleménye, és kit érdekel ha nekik nem tetszik, de nekem igen. :)

Aludj rá egyet!..

2014. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!