Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire baj ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire baj ha nem illünk össze külsőre? Törődjünk a kritikákkal?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Kb egymagasak vagyunk, viszont ő vékony, és olyan "törékenyebb" alkat férfi létére. Én pedig erős csontozatú, nagy kéz, széles váll, nagy fej, és még molett is vagyok. De ezen a fogyás nem tud segíteni, mert nem a hájtól pufók az arcom, hanem maga a koponya méret nagyobb. Nem tudom máshogy megfogalmazni a helyztet, ne röhögjetek ki. Szóval mások szerint elég hülyén nézünk ki és nem illünk össze. Őszintén engem is zavar a dolog, hogy nem tudunk egy normális közös képet csinálni például, mert majdnem kétszer akkora fejem van. :( Ezen kívül minden jól működik köztünk, sajnálnám ha ez rontaná el a dolgokat.
2014. nov. 6. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
lol szerintem ne is keress párt ilyen felfogással, mi az hogy nem illetek össze külsőre, szerinted a norderámi toronyőr meg a gypsi csaj összeillenek? a szépség és a szörnyeteg is... csak nézz rajzfilmeket-...xD ha nem tetszik ez a felállás keress mást
2014. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amondó vagyok ha boldogok vagytok szeretitek egymást ne törődjetek a kritikákkal nem az számit más mit mond mit gondol hanem hogy ti hogy éreztek és aki emiatt kigúnyol az minősíti az illetőt is
2014. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a külső számít, hanem, hogy hogyan jöttök ki, mennyire szeretitek egymást.
2014. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor képet csináltok, állj messzebb a kamerától.
2014. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A barátom magas és nagyon vékony, én meg vagy 30 centivel vagyok alacsonyabb, emellett kicsit husi is vagyok. Minket is megneznek, de nem torudunk vele, mert szeretjuk egymast :)
2014. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem volt már pl. alacsonyabb barátom, de sosem zavart, mert nagyon szerettem és nagyon boldogok voltunk.


Szerintem ők se néznek ki furán együtt: [link]

2014. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
#5 Én elhiszem hogy szeretitek egymást, de ha nem törődnétek vele, észre sem vennétek hogy megnéznek titeket.
2014. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!