Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzitek mi az igaz szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzitek mi az igaz szerelem? Kétlem. Folyt lent.

Figyelt kérdés
Szeretem őt annak ellenére,hogy férje van és 38 éves(én 23). A gyereke sem érdekel!! Mintha az én fiam lenne! Most munka nélkül vagyok de azt mondta menjek oda és megélünk a 90 ezer ftjából...7Szeretem minden porcikáját! ! Szeretem őt,s szeretni fáj! Mert eljön a hajnal s menni muszáj! Ó,Ó,Ó ÉVI,Ó! .... :(

#Fhmnvf
2014. nov. 6. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
drogoztal?
2014. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok... :(
2014. nov. 6. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Voltam szerelmes, nagyon, de mégsem ennyire. Szakítás után egy hónapig voltam életképtelen...

Becsüllek amiatt, hogy nem érdekel hány éves, hogy gyereke van és, hogy az a (jelenlegi) 90 sem érdekel :) DE: gondolkozz "kívülállóként". Szereted, de valószínűleg nem szeretne már gyereket, így neked nem lehet(csak nevelt).

Ördögi kör, mint a francia klasszicista drámákban. Ha az érzelmeid választod valószínűleg nem lesz gyermeked, viszont ha a józan eszedre hallgatsz akkor a szerelem megtagadása miatt szenvedsz :/ Lehetetlen helyzet.

Nem tanácsot adok, hanem leírom én hogyan cselekednék: Egy nagyon hosszú búcsú, beszélgetés után szakítanánk, hazamennék és egy hétig nem mennék ki a lakásból. Majd elegendő idő elteltével keresnék egy lányt akit legalább ennyire szerethetek, mint őt :)

2014. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!