Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti még éreztek az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti még éreztek az exetek iránt? 5 hónapja szakitotunk a bartommal, azota nemis beszéltünk és nemis talalkztunk. De mégis hiányzik neked ugyérzem.

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:

engem karácsonykor dobott a csaj, szerinted azóta jutottam valamire? mindennél jobban szerettem

17f

2014. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:/ sajnalom..mi nagyon szeretük egymást..és összevesztünk és vége lett..de nemtudom hogy ő megbánta e..
2014. nov. 6. 20:24
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Nekem ugyan nem hiányzik a barátom, nem tudom a kettőből melyik agysejtedből pattant ki ez.


És nem, én nem érzek semmi különöset iránta, tudod, ha az az ember nem egy fehér kislány, aki abból is drámát csinál, ha véletlenül mellényel, akkor nem foglalkozik ilyenekkel, fogja magát és továbbáll. Új fogalom számodra tudom, de megszokod.

2014. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bunko paraszt vagy.:) amugy nemvagyok kislány..22 éves vagyok de mind1..
2014. nov. 6. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Több mint 3 éve már...néha még szokott hiányozni. :)
2014. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nyar elején dobott hivtam párszor nem tetszett neki...feljelentett zaklatás meg alapozott gyanujával most az ügyészségen az eset.pedig klasz csapat voltunk 19f
2014. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
perszeee. ez termeszetes, hisz valamiert megszeretted es vele voltal. nálam is ezvan, dee az élet megy tovább. :( kitartást :)
2014. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden szakítás ilyen. Nehéz elengedni olyan vkit akit szerettél. Ilyenkor képes begubózni az ember és nem akar senki mást. De ez a legrosszabb. Vedd észre a környezetedben biztos van olyan aki szívesen járna veled. Adj neki egy esélyt. Koncentrálj rá és majd észreveszed hogy már az új srác a mindened!
2014. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ezt komolyan nem értem. Én is szerettem az exem, de már nem tartjuk a kapcsolatot. És szerintem őt nem érdeklem. Mondjuk engem sem nagyon, persze érdekelne, mi van vele, de már nem tartjuk a kapcsolatot.
2014. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!