Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok már szeretni! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok már szeretni! Mit gondolsz? Te is így vagy vele?

Figyelt kérdés

Már képtelen vagyok szeretni,volt egy 5 éves kapcsolatom egy éve ért véget,azóta képtelen vagyok szeretni.. Nem megy,mintha kiégtem volna,mindent beleadtam abba a kapcsolatba azt gondoltam ő mindig mellettem lesz,mindent megtettem érte,de az utolsó kettő évben már nem úgy közeledett felém,agresszív lett,rengeteget bántott lelkileg,végül el is hagyott nagyon kegyetlenül,meg is csalt.

Azóta bár voltak barátaim,de kb kettő hétig,rengeteg új embert megismertem,egy idő után már nem is kerestem a szerelmet,és rájöttem többé képtelen vagyok úgy viselkedni mint azelőtt. Nem tudok már annyira szeretni,nem akarom a másikat közel engedni magamhoz,mert semmi értelme a kapcsolatoknak,nem is szánnék a másikra annyi időt mint azelőtt..egyszóval valamit elvett belőlem a régi szerlemem :(


2014. nov. 8. 02:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pont az ellentéted vagyok. Hihetetlenül nagy tűz ég a sszívemben, míg sincs senki, akivel megoszthatnám.
2014. nov. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Párszor voltunk már így evvel, ha valaki ezt tette Veled, azt jobb örökre elfelejteni, én erre jöttem rá.

De lesz majd valaki, aki azt érezteti Veled, hogy ő teljesen más, és újra érdemes lesz beleadni mindent.

2014. nov. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!