Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, miért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, miért nem akarnak a lányok vak sráccal ismerkedni? Mitől félnek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 8. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Tény, hogy nem lehet olyan könnyű az élet mellette, mint egy egészséges ember mellett. Hogy aztán ettől félnek-e, azt nem tudom.
2014. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 CptTomato ***** válasza:

Kor kérdése ez inkább...egy fiatal lány nem nyüglődne egy ilyen hátrányos helyzettel, legalábbis nem annyi időt amennyit egy kapcsolat igényel

én simán megismerkednék egy korombeli vak lánnyal ha tetszik

2014. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2 merthogy nincs más? :)


Én max olyan vak lánnyal aki mindig is vak volt.

2014. nov. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 CptTomato ***** válasza:

Mért ne lenne?

Azért mert azt mondja valaki ismerkedne valakivel az mért azt feltételezni hogy nincs más?

Ha azt mondom Olivia Wilde-al is megismerkednék akkor az is azt jelenti hogy nincs más?

2014. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én főleg vak fiú-vak lány párokat ismerek. Szerintem sokkal jobban megértik egymás érzésvilágát mint egy vak-látó páros.
2014. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy látó fiú ismerősöm aki összejött egy vak lánnyal. Azt hozzáteszem, hogy egy nagyon szép, dekoratív lány volt..Viszont a fiú annyira féltette, annyira vigyázott rá, óvta még a széltől is, hogy az egész viselkedése olyan volt mintha az ápolója lenne és nem a párja...Ez vetett végül véget a kapcsolatnak, a lányt egy idő után iszonyatosan zavarta ez a tutujgatás, nem érezte magát egyenrangú félnek a kapcsolatban...Ezért értek azzal egyet, hogy egy vak-vak páros jobban tud működni, mint egy látó-vak..Persze nyilván itt is vannak kivételek..:)
2014. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te vak srác vagy?
2015. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!