Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? . Baratomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? . Baratomnak van egy kutyaja es nem szeretem! En nagyon allatbarat vagyok soha egy allatot nem tudnek bantani, imadom oket, nekem is van kutyam, es macskam is, de fokent macskaparti vagyok.

Figyelt kérdés
Es vizslaja van, ami mindenki tudja, ugymond merev kutya, tehat nem az a szoros bundàs akit meg lehet gyömöszölni. Ami nalam meg egy minusz pont.Aranyos kutya,de ha jatszunk vele vagy a baratom rola beszel, egyszeruen gyerekessè valik es dadog hozza hogy jaj igy cuki ugy edes aranyos kis vizsla...es amikor 3napra elmentunk kirandulni (hazatelefonalt) megkerdeztem hogy vannak a cicak.azt mondta leszarja a cicakat o a kis vizslajat akarja.majdnem visszaszoltam hogy akkor mennye haza hozza...tudja hogy en a cicakat imadom. A masik hogyha meglat a kutya rohan,ugral es kozbe pisil. Ha egyszer szep ruhaban vagyok akkor is lepisil!? Es baratom erre is mondogatja neki hogy jajde cukiii hat pisiiil. Mint egy szerencsetlen. szerintetek siman mondjam el neki hogy ne viselkedjen igy es nevelje a kutyat? 1 eve egyutt vagyok a baratommal de ilyen problema meg nem volt,par honapja van kutya. Tanacsokat kerek!

2014. nov. 8. 10:01
 1/5 CptTomato ***** válasza:
100%

Egyrészt a kutya imádata..amikor bármit csinál az állat az cuki elfog múlni lévén még realtív új.

Másrészt....ha téged ez ilyen szinten zavar akkor inkább szakíts, de arra számíts hogy mindenki kényes k-nak fog titulálni.

2014. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem a kutyákat, van kettő is, de a falra mászok, ha valaki úgy kezeli a kutyát mint egy kisgyereket.

De lehet, hogy azért viselkedik így, mert csak pár hónapja van meg neki. Legyél vele türelmes kicsit.

2014. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1, ez sajnos nem biztos hogy igaz, nem fog elmúlni. Egyik barátomnak 6 éve van macskája, az is csak gügyögve tud hozzá (és róla) beszélni, és esze ágában sincs megnevelni, pedig az a macska is mindenhova piszkít még az ágyra is...

Másik barátom pedig még a kölyök kutyát is fenéken billentette amikor bepisilt (nem durván, csak jelzésként hogy nem szabad), és mindig is komolyabban beszélt vele, nem is lett a kutya se hülye, se becsinálós.

De sajnos sokan a felnőtt kutyát is jobban imádják mint más a gyerekét, és mindent elnéznek neki. Mondjuk fiúknál ez ritka...

Lehet én is hisztis 3,14csa vagyok, de szerintem egy állattal is kell tudni bánni, nem hülye az, ha normálisan kezelik/nevelik, akkor egészen jó kutya is lehet belőle.


Úgyhogy kedves kérdező, ezt azért gondold át, és ha sokat vagytok együtt, akkor akár te is megpróbálhatsz foglalkozni a kutyával, persze csak ha a barátod nem szól érte ha rászólsz a kutyára. Én egyébként a macskás barátommal ezért is nem jöttem össze, mert tudtam hogy ha a többi hülyeségét el is tudom fogadni, ezt biztosan nem... De beszélj vele. Más kérdés hogyha a kutyájával ilyen dilettáns, akkor milyen a többi dologgal? Pl veled? Beszéljétek meg és ha továbbra is óvodás marad, akkor keress egy férfit...

2014. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem minden ember lelki sérült, aki azt hiszi, hogy önzetlen szeretet az, ha egy éhes állat visszaszeret a kajáért.
2014. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!! a szakîtasrol szo sem volt, Ö mindenem, ez az egy rossz tulajdonsaga jelent meg miota kutyaja van. Akkor türelmes leszek, ès eröt veszek hogy el is mondjam neki, hogy ez nekem nem tetszik, csak ez lesz az elso negativitasom hozzà 1 ev alatt. (Valamelyik kommentelonek a valaszom, ö mar egy igazi fèrfi! Azert mert van valakinek egy rossz tulajdonsaga.....)
2014. nov. 9. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!