Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek a pasikat?

Figyelt kérdés
Van barátnője. Megismerkedtünk, olyan tipikus szenvedélyes egymásratalálás volt, mondta, rég érzi, hogy valami nem jó a kapcsolatában. De én így nem mentem bele a folytatásba, nem volt képes szakítani, így hagytuk egymást. Nem beszéltünk 1 hónapig, amikor jött, hogy nem bír elfelejteni, beszéljük meg stb. Megint egymásnak estünk. De megint hetekig őrlődött, közben nem találkoztam vele, nem mertem, de ő sem mert, csak egész nap beszéltünk smsben. Megint nem bírt szakítani, és arra jutott, végülis nem rossz, amije van, azt akarja folytatni. Megölelt még egyszer utoljára. Aztán pár napig bírta, és megint keresett, "barátilag". Válaszoltam, de hagynom kell már, úgy érzem. Nem mertem igazán belemenni, de nem is látom értelmét, csak nem tudom miért csinálja ezt. Szórakozik velem, vagy csak gyenge? Meg kellene mondanom, hogy mekkora gyyáva, és elcseszi az életét?
2014. nov. 8. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak hagyd, még esetleg 1 esély aztán ha akkor sem akar semmi komolyat akkor mond meg neki a problémád és akkor figyeld a reakcióját, utána meg ne keresd és látni fogod hogy kellesz e neki vagy sem,
2014. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gyenge, nem gyáva, te vagy rossz ember, amiért olyannal kezdesz, akinek van párja. Nagyon finoman fogalmaztam, hogy ne moderáljanak, a többit képzeld hozzá.
2014. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én értem,meg akar dugni..
2014. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű tényleg rossz vagyok. Be is fejezem. De a barátkozást is, nem lehetünk barátok.
2014. nov. 8. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:
elmondom most a fiuk titkát ami minden fiuba bele van kodolva. Hiába van barátnőd akármilyen jócsaj ha előtted van egy pucér jócsaj ugyis meghuzza az oké szeretlek meg az ilyen duma az csak elterelés hogy ne gyanakodjon a csaj , meg amugy is ezek sablon válaszok mindenre jók. 24/f
2014. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!