Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem hányjátok el magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem hányjátok el magatokat attól, hogy egy hulladéknak állít be a (ex) barátnőtök?

Figyelt kérdés

Olyannak állít be amilyenek nem vagytok, legfeljebb ha a legrosszabbat nézzük. Pedig csak nem értettek egyet vele valamiben. Aztán mindennek elmond a barátainak/barátnőinek.


Szerintem ezért van az a sztereotípia hogy a lányoknak a rossz fiúk kellenek. De most komolyan tök logikus, hány lány haveroktól hallottátok, már hogy mekkora görény a fiúja. Pedig ha ismernétek a fiút, kiderülne, hogy fullra nem is olyan.


Talán így akarnak bűntudatot kelteni, hogy elhiggyem amit mond és alkalmazkodjak hozzá?!



2014. nov. 8. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni azzal, hogy egy ex mit gondol.
2014. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak szimplán elengedem a fülem mellet.
2014. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen szerintem nagyon sok esetben előfordul. Sőt, sokszor az exnek az új párja terjeszt rosszindulatú pletykákat, persze ez már komplikáltabb, de minden esetben szerintem az a legjobb, ha nem figyelsz oda és megkéred, hogy ne mondja el neked senki az ilyen dolgokat. Szóval legyen akár a legjobb barátot, akitől visszahallod a dolgokat, kérd meg, hogy ne mondja el.
2014. nov. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jónak mégsem állíthatja be, hiszen azzal azt a döntését kérdőjelezné mrg hogy szakított vele.


Egyébként az emberek valószínűleg máshogy viselkednek..'


- egy kapcsolat elején

- egykapcsolat végén

- egyedülállóként

2014. nov. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szar, de ha csalódott az ember és megsértett mond olyanokat, amiket később megbán. én is tettem ilyet, a bárataimnak lehordtam a srácot szakítás után, aztán azóta nyílván ezt már máshogy látom :)
2014. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én nagyon ritkán hányok csak szerencsére, ilyenkor sem szoktam. Bár én jóban vagyok az exeimmel.
2014. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!

Külön köszönet, hogy nem valami ilyet írtatok, hogy:


"Biztos nincs igaza?! Az ember hajlamos ha magáról van szó túlértékelni a képességeit..."


Vagy valami hasonlót.


Kellemes hétvégét! :)

2014. nov. 8. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!