Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj jelenleg ha Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj jelenleg ha Ő a tehetősebb?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki folyton keres meg, mondja hogy találkozzunk, ilyesmi és de jó lenne most neki velem lenne, nekem is nagyon tetszik úgyhogy jól alakulnak a dolgok. De mint kicsit furán érzem magam azzal kapcsolatban, most hogy kiderült,jobban megismertük egymást, hogy az ő szülei meglehetősen tehetősek félreértés ne essék nem nagyképű meg semmi ilyesmi, sőt szerény is, mi sem állunk olyan rosszul csak nincsen 3A kategóriás autó stb. A lényeg hogy így kicsit furán érzem magam mellette, hogy nekem most nem megy valami jól. Ő most kezdte a sulit én pedig most fogok végezni, kb fél év, 1 év mulva tudnám neki biztosítani azt a szinvonalat amit csak szeretne, de most mégis furán érzem magam, tudom, hogy nincs mit szégyelnem magamat. Ő pedig nagyon is szeret engem és én is őt. De nem szeretném elveszíteni őt, mert kb nála érzem azt először, hogy tényleg keres, szeret meg stb. szerintetek?
2014. nov. 8. 13:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Barátommal ugyanígy állunk. Hidd el őt is meg kell nyugtatni, hogy nem érdekel a pénz, ha vele lehetek vagy gazdag lennék, akkor is őt választanám.
2014. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyedül az egód tud "bajt" csinálni belőle.
2014. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszod:) várok még továbbiakat is
2014. nov. 8. 13:20
 4/14 A kérdező kommentje:
2# ezt hogy érted?
2014. nov. 8. 13:21
 5/14 anonim ***** válasza:
#4 hát szerintem úgy érti hogy ha téged zavar ez a helyzet, akkor te fogod szóvá tenni.
2014. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy érti, hogy ilyenkor az anyagiak szerepe úgy a legerősebb, hogy magunknak okozunk problémát azzal, hogy az önértékelésünket ettől tesszük függővé. Persze tény, hogy vannak nők, akinek a pénz a minden, de amikor találsz valakit, akinek nem, akkor nem szabad ezt belelátni, bármennyire is nehéz.
2014. nov. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
és akkor ezek szerinte nem kellene?
2014. nov. 8. 13:24
 8/14 A kérdező kommentje:
éértem, szóval akkor az a legjobb, ha pénzügyekről nem beszélek vele, hogy ha nem foglalkozom ezzel
2014. nov. 8. 13:26
 9/14 anonim ***** válasza:

Na jó, ez egy érdekes kérdés.


Tegyük fel hogy össze akar vele költözni albérletbe, de te azt mondod hogy ezt anyagilag nem engedheted meg magadnak. Erre ő azt mondja hogy akkor fizeti ő. Erre mit válaszolnál?

2014. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hogy akkor én fizetem a rezsit, meg a többit vagy pedig fizessük felesbe.
2014. nov. 8. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!