Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon erezhet irantam valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon erezhet irantam valamit a baratom?

Figyelt kérdés
Masfel honapja vagyunk egyutt. Keveset szoktunk talalkozni mert tanulnia kell es csak szexelni szoktunk. Azt mondta hogy szerelmes de en ezt nem hiszem el neki, semmiben nem vettem eszre mar alig puszilgat inkabb a kielegulesre megy. Szomoru vagyok :(
2014. nov. 8. 13:26
 1/2 A kérdező kommentje:
Napkozben meg szokta kerdezni, hogy vagyok meg este is szokott irni
2014. nov. 8. 13:28
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyat, akivel többet tudsz találkozni. Ez a fiú per pill megelégszik ennyivel. Ha neked ez kevés, akkor keress mást.
2014. nov. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!