Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lánnyal majdnem összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánnyal majdnem összejöttünk de aztán változtak a dolgok, minden esélyem elúszott vagy van értelme reménykedni?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal kb fél éve megismerkedtem és nagyon jóban voltunk már majdnem összejöttünk, de aztán ahogy kezdett megismerni valahogy elment a kedve. Ha ugyanolyan lennék mint eleinte voltam megint szeretne, vagy már nincs értelme próbálkozni?
2014. nov. 8. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvágtad magad nála.
2014. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd,nem érdekled őt.Erről nem feltétlenül csak te tehetsz,inkább ő nem tud rád a szerelmeként gondolni.Persze erről meg ő nem tehet.Szóval szerintem ne erőltesd,mert nincs értelme.Tudom,mert ezen én is keresztül mentem és megyek is egy férfi miatt.
2014. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ö a mindenem nem birnám ki ha nem jönnénk össze. Tulajdonképpen az a helyzet hogy önmagamba szeretett bele, de szokásom önbizalomhiányba esni ha beleszeretek egy lányba és ez már nem jött be neki. Nem kell magamon változtatnom ahhoz hogy olyan legyek mint akibe beleszeretett.
2014. nov. 8. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem kibírnád, ennél sokkal többet is ki lehet bírni...

Te sem vagy ép, mi ez a bolondság, hogy utólag lesz önbizalomhiányod? Ahelyett, hogy örülnél, hogy találtál egy rendes lányt, belelovalod magad ilyen hülyeségekbe. Eszem megáll.

2014. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát kevés az információ kérdező!


Ha tartjátok a kapcsolatot,akkor hívd el egy baráti találkozóra....De tali nélkül nincs értelme próbálkozni.

2014. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!