Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon sokat beszél, felborul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat beszél, felborul az egyensúly, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Lehet kicsit furcsa a kérdésem, arra lennék kíváncsi, hogy tudnám diszkréten, nem erőszakosan elérni azt, hogy a barátnőm, ha otthon találkozunk, ne meséljen annyit a napjáról ? Az a gondom, hogy nem tudom kizárni, szóval ha nekem mesél, akkor teljesen odafigyelek rá, pedig annyira nem tudok kapcsolódni ahhoz amit mesél, sokszor azt se tudom kikről beszél, a helyszínt stb. , beszél beszél beszél, én figyelek. Próbáltam azt is már, hogy közben mondjuk leülök a laptophoz és gépelni kezdek, vagy netezek, rendezem a mappákat (lol :D... ).


De mintha nem is zavarná, hogy nem figyelek rá, akkor is magyaráz, és beszél.


ÁM , amikor ezt elmondtam neki, hogy mi a gondom, azt mondta ő ilyen, és nem mondta, de láttam, hogy vérig sértődőt. Egy hétig elég fagyos volt a hangulat, bár csönd volt és én nekem is volt egy kis terem beszélni, ezt is megfigyeltem, eddig fel se tűnt, hogy én mennyit vagyok csendben. Aztán én is , ő is haza ment családhoz,és ahogy újra találkoztunk, kezdődött megint az egész előröl . Mindennap a napját elmeséli vagy másfél órán keresztül . Én már arra szoktam rá, hogy ilyenkor kezdek el pakolni, rendezkedni , kaját csinálni vagy bármit, amit lehet reflexből csinálni. Egyenlőre nincs jobb megoldásom .

Ti ? Tapasztalat ? Túlélési taktika :D ? Bármi ....


27F 25N



2014. nov. 8. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ragasztoszalag ??
2014. nov. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 CptTomato ***** válasza:

1.:bármit megadnék egy olyan nőért aki helyettem is beszél

2.: Próbáltad már azt hogy te mesélsz neki?

3.: ne figyelj oda ...

2014. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
halgasd meg néha kérdez is visza mintha érdekelne... mert lehet lesz más aki érdeklödve fogja végig halgatni :)
2014. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nemet írnátok létszi ? jó lenne melyik nem melyik lehetőséget ajánlja, köszi
2014. nov. 8. 15:18
 5/10 A kérdező kommentje:
*jó lenne tudni
2014. nov. 8. 15:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Tiszteletlen vagy,amiért nemp figyelsz rá.Vagy pedig nem illetek össze!
2014. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3

18F

2014. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 CptTomato ***** válasza:
#2 F/27
2014. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fú..ez nagyon gáz..mert ebből az jön le, hogy a lányt nem is érdekli, hogy veled mi van, hogy neked, hogy telt a napod..sőt észre sem veszi, hogy te szenvedsz ettől az egyoldalú kommunikációtól..Én elmondanám neki, hogy ez engem zavar, és ha nem változtatna, akkor otthagynám..Nekem is volt ilyen szófosó barátom, de ő azért engem is meghallgatott, meg ő nagyon érdekes dolgokat mesélt, lehet azért nem zavart annyira..:)De azért egy kapcsolatban az lenne a normális, ha kiegyenlítődne a dolog és nem lenne egyoldalú a kommunikáció..Vagyis ha beszélgetnétek és nem csak hallgatnál..Hát nem tudom, én megpróbálnék vele erről beszélni..Jobb ötletem nincs..De ha magától nem veszi észre, hogy ez neked nem jó, akkor lehet nincs is miről beszélni..:S
2014. nov. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9/9 mindent leírt
2014. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!