Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, akiknek van barátnője!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek van barátnője! Ti amikor találkoztok a barátnőtökkel mindig visztek neki valami kis ajándékot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt rózsára, milkára, stb. Korotokat írjátok

2014. nov. 8. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Persze, múltkor a fogam közé szorult a tegnapi milka mogyoró darabja és azt adtam oda neki!!
2014. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem

21f

2014. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ha a penzedert van veled akkor mindenkeppen vigyel mert meg elhagy.

en nem viszek,24F

2014. nov. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencser nem hoz, sz.rul is ereznem magam miatta...
2014. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*szerencsere
2014. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom sosem hoz. Néha azért jól esne.
2014. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerencsére. Ha mindig hozna valamit, akkor nem lenne semmi súlya. De a Tescóban a macskakaját reklámozó lányoktól szokott hozni ilyen kis promóciós tasakokat, és azokat nekem adja, én meg a cicámnak. :) És ez nekem sokkal többet jelent, mintha drága pénzért venne nekem virágot meg édességet. Rosszul is érezném magam, nem akarok én élősködni.
2014. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A barátom nem szokott, de így is mindennap érezteti, hogy szeret.


Volt olyan srác akivel ismerkedtem, minden talira hozott valamit. Ezzel nem lett volna gond, ha nem kérkedett volna vele, hogy ő micsoda hős, hogy ezeket megvette nekem, mert neki egyébként is kevés pénze van. Hát ezzel szépen elvette a kedvemet mindig, jobb lett volna, ha semmit se hoz inkább.

2014. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dehogyis.
2014. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én egy két havonta szoktam kisebb-nagyobb ajándékokat vinni a barátnőmnek :) (tablet , csokor virág , ilyesmik)
2014. nov. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!