Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mesélem be magamnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mesélem be magamnak, hogy meghalt, jobb lesz vajon?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen vagyok úgy boldog lenni, hogy tudom, hogy él valahol a világban.. Nagyon hiányzik, szeretem..


Beteges lenne ez? Nem tudok túllépni..


2014. nov. 9. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Még rosszabb.
2014. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokszor azt kívánom, bárcsak inkább meghalt volna..
2014. nov. 9. 17:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez betegrs,ha szereted hogyan tudsz ilyeneket gondolni.
2014. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, csak akkor lesz kicsit bizarr, ha egyszer csak meglátod az utcán. Nehogy infarktust kapj. :)
2014. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te egy beteg barom vagy.
2014. nov. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez beteges, én el tudom képzelni, hogy a Kérdezőnek annyira fáj a szakítás, hogy fizikailag és lelkileg is kín minden perc. Ha ez segít neked, szerintem nem rossz, hogy ezt bebeszéled magadnak. Kérdés, mennyire tudod elhinni magadban, legbelül.

Rajtam az segített, hogy folyamatosan azt mondogattam magamnak: "ő már nem az enyém és soha nem is lesz". Ez mindig észhez térített. Úgy ismételtem magamban, mint amikor megakad a lemez.

2015. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!