Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarnak mindig barátot\b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak mindig barátot\barátnőt maguknak a kapcsolatfüggő emberek?

Figyelt kérdés
Amint szakítottak valakivel máris újabb társuk lesz.Nem tudnak egy ideig szingli lenni?Egyébként ezt eddig csak a tiniknél láttam.Felnőtteknél is vannak ilyenek?

2014. nov. 9. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egyedül túl unalmas az életük.
2014. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
Dr. Csernus Imre ennek a szakértője
2014. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
mert kapcsolatfüggők, nem bírnak egyedül lenni, nyomik.
2014. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A kérdésben a válasz, azért mert kapcsolatfüggő.

Képtelen egyedülállóként jól érezni magát és mindig egy másik emberre van szüksége. Épp emiatt gyakorlatilag állandóan a másik energiáit szívja.

2014. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Előttem szólók már leírták. Bene lehet az is, hogy ne kelljen feldolgozni az előző párkapcsolat esetleges negatív tapsztalatait (ilyenkor az illetőről is kiderül negatívum), már menekül a következőbe.
2014. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Kodependenciára gondolsz? Én csak hallomásból tudok róla dolgokat, de a lényeg, hogy az ilyen ember csak akkor érzi értelmesnek az életét, ha azt szinte teljes egészében alárendelheti valaki más jólétének, ezért nem csak hogy folyton kapcsolatban kell élniük, de ezek általában olyan kiegyensúlyozatlan kapcsolatok, ahol a másik teljesen rá van szorulva a gondoskodásukra, vagy éppen ők azok, akik kiszolgáltatottságuk által értelmet adnak egy másik kodependens életének. Ha érdekel, olvass utána, a neten szerintem sok anyag van róla.
2014. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
mert kapcsolatfüggők?! te is egy iq fighter vagy öcsém
2014. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Érdekes.Köszi az eddigi válaszokat! :)
2014. nov. 9. 19:22
 9/14 manó1235 ***** válasza:
mert nem bírnak egyedül lenni egyszerűen nincs elég önbizalmuk és magukba vetett hitük ezért betegesen támaszkodnak másokra mert úgy érzik hogy csak velük együtt képesek elérni akármit is
2014. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#7 De a kapcsolatfüggők miért nem...ahh..na mindegy ..nehéz ezt megfogalmazni.Egyébként lány vagyok. :D
2014. nov. 9. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!