Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy bűn ha nekem van barátnőm de egy időben mellette tetszett egy másik lány és én próbálkoztam annál a lánynál?

Figyelt kérdés

Egy buliban volt egy lány és nekem megtetszett az a lány, utána egy héttel elkezdtem nála próbálkozni.


Szerencsére rádöbbentetek mások,hogy milyen is ez a lány. még idejében.


2014. nov. 10. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagy bűn, csak gusztustalan húzás a barátnőddel szemben. Gondoskodj róla, hogy ne tudja meg, mert a helyében elhagynálak.
2014. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szóval nem szereted.

Tudom, hogy nehéz és a lánynak is az lenne, de most kéne neki elmondani, hogy nem érzel már iránta semmit, még mielőtt rosszabb lenne és több idő telne el.

Mert valószínűleg, ha újra elmész majd társaságban és felfigyelsz egy másik lányra újra megteszed, ha nem érdemli meg a barátnőd, hogy ilyen tuskó barátja legyen, akkor inkább mondd el neki az érzelmeid.

2014. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Költőnő? ***** válasza:
100%
nem a másik lány a gáz, hanem te.
2014. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
multithreading :D:D gratulálok
2014. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Inkább hagyd el a barátnődet. És ha összejött volna az új lánnyal is, akkor is együtt maradtál volna a barátnőddel vagy csak addig, amíg nem biztos a másikkal? Velem csinálta ezt egy pasi, kegyetlen volt, mikor megláttam a másikkal randizni.
2014. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd a barátnődet róla.
2014. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!