Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosabb neki egy hülye játék mint én?

Figyelt kérdés

A barátommal 50 km-re lakunk egymástól én még nem dolgozok , még tanulok, és addig nem kötözünk még össze.


Tegnap azt mondta, hogy most lesz egy új játék a WoW ami az estéit el fogja venni így akkor nem fogunk beszélgetni max telefonon, meg akkor amikor heti 2x találkozunk.

Ez normális dolog?

27 éves ember.



2014. nov. 10. 16:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az most lényegtelen, hogy játszik e vagy sem, kell egy kis kikapcsolódás is neki, amúgy sem jó ha minden nap a másikon lógtok.
2014. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
15%

1. A wow (word of warcraft nem egy uj jatek es sztem nem is a legjobb mert nincs sok ertelme

2. Nem ez nem normalis . Sztem legalbbis

2014. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú hogy a játèk fontosabb neki.
2014. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
még ha wot ozna
2014. nov. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Midle is missing
2014. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%

Nem hinném, hogy arról lenne szó, hogy fontosabb lenne, csak mivel újdonságról van szó, jelenleg jobban le fogja az kötni, de nyilván nem örökké.


Teljesen normális, felnőtt emberek is játszhatnak, és még csak nem is azt mondta, hogy kopj le és ne zavard egyáltalán az elkövetkezendő hetekben, hanem telefonon beszélhettek + amikor találkoztok. Szerintem sem kell állandóan a másikon lógni.

2014. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Miért máskor hogy beszéltek esténként?
2014. nov. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
9%
Nem , ez nem normális. Én 21 vagyok,de kiröhögtem volna már 18 évesen is egy ilyen 'felnőttet'..
2014. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
57%

Valószínűleg nem fontosabb, de azért azt is megtippelheted, hogy valószínűleg nem kizárólag te fogod jelenteni neki az életét.

Van egy munkája, biztos vannak hobbijai, lehet hogy van háziállata, vannak kedvenc szórakozásai, sőt vannak barátai, családja, stb...

ezek mind melletted vannak jelen az életében, és kivétel nélkül mind időbe telik.

2014. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Esténként eddig minden nap 2-3 órát skypon kamerával.
2014. nov. 10. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!