Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kidob a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kidob a barátom, hogyha ezt elmondom neki?

Figyelt kérdés

Sok minden van a rovásomon. Úgyhogy sorolom is.

- A suliba fiú haverom van, és nem lányokkal lógok

- Próbálom leplezni, de rohadt depressziós vagyok, sokszor vagdosom a kezem, persze neki mindig azt szoktam mondani hogy munkahelyen sérültem le, vagy bekötöm úgy hogy ne látszódjon.

- Nagyon sok csalódás ért ezért benne sem bízok meg, pedig semmi okot nem adott rá. Én próbálok csak nem mindig megy.

-Néha úgy érzem, hogy legszívesebben elmenekülnék, és mindenkit hátrahagynék, még őt is mert sokszor úgy érzem csak a terhére vagyok.


Távkapcsolatba vagyunk, így annyira nem tudjuk megbeszélni a dolgokat. kb. mindent magamba tartok, de úgy érzem jobb lenne ha elmondanám neki.

Szerintetek ki fog dobni?


2014. nov. 10. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
ha esze van igen
2014. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha megértő akkor nem fog.
2014. nov. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném kedves de miért kell ezt csinálni azokat a szép kezeket elronditani (irj rám h esetleg akarsz megbeszélni valamit 18L)
2014. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog kidobni,azonnal....

A távkapcsolat amúgy se kapcsolat.

2014. nov. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Igen, mert hazudtál
2014. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Hát jobb tiszta vizet,önteni pohàrba. Szerintem minél előbb keres meg egy orvost.
2014. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez attól is függ, hogy milyen pasid van..

Amúgy, ha megértő akkor nem fog dobni.

Az, hogy fiúkkal lógsz nem jelent semmit. Nálunk van egy fiú, akinek van egy komoly kapcsolata, mégis minden csajt ölelget/becézget. (És nem egy bunkó fiú, aki megcsalja a barátját) Az más kérdés, hogyha én lennék a barátnője mit szólnék hozzá.. ezzel csak annyit akarok mondani, hogyha hűséges vagy akkor mindegy, hogy fiúkkal vagy lányokkal barátkozol.

2014. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

- Ebben nem látok problémát alapvetően, de ha hazudtál róla....az más. Mi értelme barátokról hazudni?

- Egészségedre, ha neked a vagdosás jó....

- Ha nem bízol benne, minek vagy vele?

- Előbb talán kérdezd meg, hogy a terhére vagy e.


Ha elnézi azt hogy nem bízol benne és hazudtál, akkor nem dob ki.

2014. nov. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!