Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez!? Miért kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez!? Miért kellenek a fiatal korombéli pasiknak az egyedülálló fiatal anyukák? Főleg pasik írjanak

Figyelt kérdés
Egyre többször látom a környezetemben h a korombéli, normális dolgozó, helyes pasik fiatal, munkanélküli egyedülálló anyukákkal jönnek össze... Legalábbis ezt látom az ismerősi körömben, és megtapasztaltam is már, egy exem is aki nálam 2 évvel volt idősebb otthagyott engem egy nálam 5 évvel idősebb munkanélküli, 2 gyerekes anyuka miatt, akivel még mindig eggyütt van,bár csalja azt a nőt, a csajnak max alkalmi munkái vannak, a gyerekei apja meg drogos, meg tök leélt feje volt a csajnak... Pedig sok pasi szerint helyes, csinos, fiatal lány vagyok, dolgozok is, tehát eltartani se kell, gyereket meg nem akarok, arra meg aztán végképp nem vágyok h papás-mamást játszak más gyerekével....Mégha pasi lennék (főleg 20on éves) akkor is igy gondolnám h nem akarok olyan nőt akinek gyereke van, mert nem hiányzik h más gyerekével foglalkozzak, meg eltartsam stb... Meg Én soha nem akartam fiatalon szülni. Vagy csak én vagyok olyan véleményen h egyedülálló szülőnek csak egyedülálló szülő való? Főleg pasik irjanak hogy miért jó nekik egy ilyen kapcsolat? Meg mit tudnak szeretni egy olyan gyerekben aki nem az övé, meg h tudnak eggyütt élni igy egy ilyen kapcsolatban, mint élettársak? Amugy nem akarok senkit sem bántani, csak kérdeztem... L/24

2014. nov. 10. 17:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%

Mert ők nem itt picsognak, mint te, hanem most is vadásznak vagy szexelnek... 26 F

Továbbá náluk kevesebb a tabu és a felesleges hiszti...

2014. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Több oka lehet: ezek a 30-as nők már tudják mit akarnak, lehet velük tervezni, nem színészkednek, nem emelnek megugorhatatlan falakat a srácoknak, érett a személyiségük, szexualitásuk. Komolyabbak. Nem a munka teszi az embert amúgy. Persze fontos, hogy törekedjen rá, de én simán összejönnék még attól valakivel, mert épp nincs munkája.
2014. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegye senki rossz néven amit írok, és ez is csak egy ok lehet a sokból.

Ami nem mindenkire igaz.

De az ilyen anyukák ha találnak egy férfit aki elfogadja őket gyerekkel együtt, azok nagyon sokmindent megtesznek neki, törődnek velük dédelgetik őket, figyelmesek, próbálnak a kedvükben járni, több hülyeséget elnéznek nekik.


Illetve akiknek ugye nem is volt még kapcsolata, azok is könnyebben össze tudnak jönni egy csinos fiatal anyukával mint egy egyedülállóval.

2014. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokkal nőiessebbek és nem felszínesek.
2014. nov. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nos, hát Én is elég sok hülyeséget elnéztem, elnézek (de nem alázkodok meg), meg bármikor meghallgatom-hallgattam a páromat, apróságokkal leptem meg, meg ilyesmik... Meg munka/suli melett több időm is volt rá, mint mondjuk egy 2 gyerekes anyukának, meg adtam és adok is magamra mégha nem is vagyok tökéletes (mert senki sem az)... Amugy nem picsogok, ez csak 1 észrevétel, es egyben egy tapasztalat is volt, amit átéltem... Igaz 3 éve volt már, de még ma is fáj ha eszembe jut.... Hogy MIÉRT nem voltam neki elég jó, meg ilyesmik...
2014. nov. 10. 17:37
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember egy más világ.

Van, hogy nem is kell azt keresni, hogy miért.

Neki nem volt jó veled. Ennyi.

Vele jobban érzi magát.


Lesz majd olyan akinek te leszel a legtutibb társ.

2014. nov. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kel kihangsúlyozni, hogy "munkanélküli"...

Most mást nem kel megszólni emiatt, a mai világban nagyon nehéz munkát találni.

Leírtak alapján nem vagy egy álom csaj természetileg persze... mi az, hogy "eltartani + nem saját gyerekét szeretni"?...

csak ne hogy te legyél ebben a cipőben majd...

2014. nov. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Igen csak ő meg nem is akar dolgozni (ezt egy közös ismi mondta). Amugy nekem most irta egy fiúismim h ő is már volt eggyütt egy ilyen csajjal, akinek gyereke van, de mondta h ő csak 2 hónapig birta ezt, meg h nem volt neki jó, mert tudta h a csaj gyerekénél nem lesz fontosabb ő.... És igaza van... Amugy én nem nézek le senkit (bocsi ha valaki félreértette amiket írtam), ez csupán egy észrevétel volt, az ilyen egyedülálló anyák könnyen találnak pasit,egy volt oszim is szétment a gyermeke apjával rá 2 hónapra már lett új párja, és áradozott h mennyi mindent megad neki, meg szereti, stb, pedig nem egy nagy szám a csaj külsőleg... sok csaj ismim csinos, helyes, normális, de évek óta nincs senkijük....
2014. nov. 10. 17:51
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

évek óta senkijük.


talán nem kéne Eiffel-torony magasságú elvárásokat támasztani a srácokkal...

2014. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nekem nincsennek nagy elvárásaim... adjon magára, a környezetére, legyen munkája (ha már nekem is van, volt lusta, munkanéküli exem aki mégcsak nem is adta be egy helyre se az önéletrajzát), legyen korombeli /24-29-ig/, ne az apám korosztálya legyen ezalatt azt is értem, meg lakjon a közelemben pl. szomszéd városba, meg legyen hűséges, kitartó, őszinte, ragaszkodó ne legyen otthonülő, meg anyuci kicsifia, legyen önálló véleménye a dolgokról, legyen picit nagyszájú (mint én), de legyen néha visszafogottabb... ilyesmik...
2014. nov. 10. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!