Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel még nem vagyunk együtt de véletlenül meg bántottam valamivel de nem tudom mivel és ő nem mondja el de látom a viselkedésén nem akarja hogy hozzá szóljak vagy hogy hozzá érjék de ha be mentem egy szobába ő ki jött onnan és akárhogy kérdeztem nem hajlandó el.mondani
2014. nov. 10. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs mit tenni ilyen durci helyzetben fosni kell a fejére
2014. nov. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem függ attól is,hogy mivel bántottad meg?!


Amúgy pedig hagyd kicsit..hagyj nyugodjon le :)

2014. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Áh "véletlen" , aha értjük. akkor véletlenül légy oly kedves és hagyd békén.
2014. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha rákérdeztél és nem mondja el, hogy mivel bántottad meg, az szerintem egy nagyon gyerekes viselkedés. Én ilyen esetben nem tennék semmit, hanem ráhagynám. Egy idő után hidd el, Ő fog keresni.. Ha meg elmondja, megbeszélitek! :)


22L

2014. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget igazatok volt és már tegnap éjszaka meg beszéltük
2014. nov. 11. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!