Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy tudtok?

Figyelt kérdés

Hogy lehet fű alatt azaz úgy manipulálni a pasit hogy ne vegye észre?

Van egy pasim de nem használ nála semmi sem hogy elérhessem azt amit akarok ha sex megvonást csinálok akkor azt mondja akkor kiveri mintsem hozzám érjen ha én így állok hozzá. Ha azt mondom el hagyom az se zavarja ha azt mondom vége az sem zavarja mit tegyek hogy bármit is elérhessek nála?



2014. nov. 10. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Baromira érdekled a srácot, látszik. :D
2014. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó kis kapcsolat lehet: Te manipulálni akarod a pasidat, ő pedig le se szarik téged. Jól hangzik tényleg.
2014. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mit kéne tennem vele?

hogy valahogy felette álljak és ne mindig én veszítsek elegem van abból hogy ő bármit megtehet velem én meg semmit se még a sexel se tudom manipulálni mert azt mondja sértetségében jó akkor kiveri.

2014. nov. 10. 22:09
 4/9 Venuss válasza:
Mièrt akarod manipulàlni?? nem hozzàd való!! nem èrdekli ha elhagyod? nem szeret!!
2014. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bakker!!! Párkapcsolatban nincsenek nyertesek, meg vesztesek! Egy csapatban vagytok könyörgöm!

Az egész felfogásod/otok úgy X@R ahogy van.


Azt hiszem, értem mit akarsz kérdezni, de nem biztos, hogy te érted, mit akarsz.

Úgy terelgetni, hogy az mindkettőtöknek jó legyen, a te elképzeléseid szerint és ő ezt ne vegye észre.


Írd már le, hogy konkrétan mit is szeretnél!

Egyébként hány évesek vagytok? A leírásodból kb 16 körül lehettek.

2014. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te aztán nem vagy semmi.
2014. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk 16évesek.

Hanem én 23éves lány ő pedig 26éves fiú.

És azt szeretném ha megtenne értem dolgokat pl.meg védene az anyjával szemben stb. és nem pedig az hogy nem érdekli ami engem bánt és az se érdekli ha sex megvonás van.

2014. nov. 11. 00:05
 8/9 A kérdező kommentje:
ja és ő mindig azt hiszi felettem áll és ő diktál mindenben ő mindig add nekem ultimátumot mondván ha nem tetszik valami akkor szakítsunk.
2014. nov. 11. 00:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor szakíts vele, ha ennyire semmibe vesz. Bár nem csodálom, én is semmibe vennélek, rém gyerekesek vagytok mindketten.
2014. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!