Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy jó beszélgetőpartner? Mire kell figyelnie? Milyen kérdéseket kéne hanyagolnia?

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy igazán jó beszélgetőpartnernek nem kell semmilyen témát hanyagolnia :)
2014. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan akivel van közös érdeklődési körötök.
2014. nov. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 +1


Az a legjobb beszélgetőpartner akivel akármiről lehet beszélni.

2014. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%

Két dolgot utálok bizony én nagyon,

Ha partnerem egy témán lovagol nagyon.

A másik dolog pedig az, ha érzem,

Hogy az nagy faszát írásomra veri éppen.


Hazudtam nektek, van még egy dolog,

Ha camszexet erőltetne rám a bolond.

Jómagam az ilyet elküldöm a fenébe,

Verje lőcsét másnak a pucér képére :D


17/L

2014. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy jó beszélgetőpartner nem görcsöl és nem ennyire mechanikusan áll hozzá. Mikor mire figyeljen, milyen szavakat használjon, milyen sorrendben kérdezzen... ugyan már. Ha két ember közt megvan az összhang, álmukból felkeltve és teljesen spontán is élvezetes beszélgetésük lesz.


(mellesleg #4-es válaszolónak, ez ritka gyenge "vers", és nem a káromkodások miatt.)

2014. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyszavas válaszokat hanyagold.
2014. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

"Ha két ember közt megvan az összhang, álmukból felkeltve és teljesen spontán is élvezetes beszélgetésük lesz. "


No, ez megint egy ilyen "mindenki magából indul ki" jellegű hozzászólás. Van, akinek a kommunikáció nem megy természetes módon senkivel, még a szüleivel se. Ettől már rossz ember lesz? Esetenként a "mechanikus" hozzáállás segít, nem pedig árt. A te hozzáállásod az, ami ártó lehet, senkit nem szabad reflexből menthetetlennek titulálni olyasmiért, amiről nem is tehet.

2014. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7-es, nem lesz rossz ember ahogy nem is menthetetlen.


Igyekszel a válaszomba olyat magyarázni amit egy szóval sem írtam, de még csak nem is utaltam ilyenre. Nem kell azonos véleményen lennünk, de ha már valaki korrekten érveket ír, azt nem kéne zsigerből kártékonynak címkézni. A beszédkészség pedig fejleszthető, de ha gépiesen teszi, mire figyeljen és mit hanyagoljon, akkor csak manírokat vagy előre begyakorolt idézeteket leshet el.

2014. nov. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!