Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nehezen nyílik meg?

Figyelt kérdés

Még csak néhány hete vagyunk együtt, 2 hétig udvarolt előtte és jobban ő akarta hogy járjunk, én inkább randizgattam volna még, de mikor megkérdezte hogy járunk-e, nem tudtam nemet mondani.

Szóval összejöttünk, de annyira nem ismerjük egymást mint szerintem kellene. Egyszer sikerült úgy mélyebben beszélgetnünk, akkor sokmindent megtudtunk egymásról. Mondta is, hogy ezeket nem szokta senkinek elmondani, illetve hogy jót tett nekünk a beszélgetés, és hogy fontos vagyok neki, nem akar elveszíteni. Azt mondta olyan érzése van, minta már régóta ismerne és most megtalált volna. Viszont azóta nem sikerült hasonlót összehoznunk, egyrészt mert sokat dolgozom és ha bejön hozzám akkor társaságban vagyunk, másrészt kettesben ha próbálok beszélgetést kezdeményezni, többnyire elhülyéskedi. Mondtam neki, hogy ez zavar, erre azt mondta ő ilyen, nem szokott senkit beengedni a kis világába. Aztán mondta, hogy akkor beszélgessünk, de addigra nem volt kedvem, meg nem is akartam ráerőltetni.

Szerintetek mit csináljak? A cselekedetei azt bizonyítják, hogy komolyan gondolja velem, viszont az hogy elzárkózik nagyon rosszul esik. Sokszor úgy érzem nem is vagyok neki fontos. Egyre több bennem emiatt a félelem, és elmondani sem merem mert nem akarom razúditani, főleg ha talán nem is érdekli...

A másik felem viszont azt mondja, hogy ha "segítenék" neki, akkor meg tudna nyílni és minden jó lenne.

Ti mit tennétek a helyemben?


2014. nov. 10. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Idő kell neki, nem akar csalódni. Ha te ezt nem érted meg, nem fogod fel, akkor erről ennyit.

Dumdumdidumm.

2014. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem fogom fel, hanem egyszerűen félek hogy koppanni fogok. Meg mondjuk rosszul tud esni, hogy sokszor olyan mintha csak haverok lennénk..
2014. nov. 10. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen típusú emberek, akik nehezen mutatják ki az érzéseik. Meghát két hét az még nagyon friss. Kicsit mohó vagy. Ne akard egyből az egész embert testestül-lelkestül, lehetetlen.
2014. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hááát pedig a pasik nem lelkiznek. Ha magától elmond valamit, rendben. De ráerőltetni egy beszélgetést, vagy megnyitni őt nem tudod. Ne ezen agyalj, érezd jól magad a kapcsolatban, ne a "bibit" keresd. Ő megkeseredik tőle, te meg ottmaradsz magadra.
2014. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megértem hogy nehezen nyílik meg, azt is hogy a pasik nem olyan lelkisek. De így tehetetlennek érzem magam. Együtt vagyunk, de valójában csak hülyülünk, és mintha üres lenne a kapcsolatunk.
2014. nov. 10. 23:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Folyamatosan rettegek, hogy mikor mondja azt, hogy mégsem kellek, mégsem érdeklem, kevés vagyok, vagy ilyesmi.
2014. nov. 10. 23:20
 7/9 anonim ***** válasza:
És jó görcsölni, rettegni, generálni problémát, ami nem is létezik? Full belezúgtál. De azért használd a józan eszed. Lazíts már kicsit! Úgyis hamarosan kiderül, kialakul-e benne is a szerelem.
2014. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké, igyekszem
2014. nov. 10. 23:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta a kapcsolat? Történt változás??? Én is hasonló cipőben járok épp, de ez a kapcsolat már 3 hónapja tart. Egy ideig minden jól ment, de mintha falba ütköztünk volna, nem akar közelebb engedni. Sokat beszélünk, de alig beszélgetünk. Kíváncsi lennék, mi a megoldás, mert én is egyre nehezebben adom önmagam. :(
2015. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!