Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy több éves kapcsolatnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy több éves kapcsolatnak a végét hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 10. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
úgy ahogy a többi végét..
2014. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Barátok segítséggével.
2014. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első párkapcsolat és több éves. Kicsit bővebb válaszokat szeretnék kapni
2014. nov. 10. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Az idő, barátok, alkohol kombó oldja csak meg.
2014. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fel lehet idővel. Átgondolod tiszta fejjel majd, hogy mit rontottatok el, beletörődsz, tanulsz belőle.
2014. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nagyon nehezen. Ha érző lélek vagy, szenvedni fogsz. Aztán látszólag meggyűlölöd őt. De ez csa becsapása magadnak amire rájössz és még depresszívebb leszel egy ideig. Aztán szépen lassan elkezdesz továbblépni.
2014. nov. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na igen, ez a bajom, hogy érzékeny vagyok. Engem hagytak el. Úgy gondolom, hogy nem én hibáztam többet és durván bántak velem. Igazán megbeszélni sem lehetett a problémákat, mivel a partner nem volt hajlandó ésszerű társalgásra. Sokat beszéltünk de mindenki mondta a magáét. Ennek ellenére nagyon kötődtem, úgy érzem igazságtalanul bántak velem és nem ezt érdemeltem. Csak ezt egy olyan valaki tette, akibe fülig odavoltam, családot akartam vele, ilyenek
2014. nov. 10. 23:41
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


Akkor üdv a csoportban én magam is érzékeny vagyok és úgy tudtam szenvedni hogy tulajdonképpen nem voltam szerelmes igazán, de valami belülről mégis csak bánt. Ez az amit aki olyan típus átérzi, aki nem az csak iröhög vagy beugat valami "vicceset".

2014. nov. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És hogy tudtad átvészelni? Sokszor szenvedtél? Te hagytad el vagy téged hagytak el?
2014. nov. 11. 01:00
 10/10 anonim ***** válasza:

#4 az alkohol most is meg van, de még mindig nem tudom mit mondjak neki, ha lejár az az idő, amit adott. *-*

Életem legnagyobb/nehezebb döntése! (basszus :-()

2014. nov. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!