Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelenthet az hogy a 33...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az hogy a 33 éves párom, akivel1,2 éve vagyunk együtt már közös lakásban 2 hónapja megkért hogy borotváljam teljes kopaszra:lábait, combját, fenekét, kezés. Szval mindenét?

Figyelt kérdés
Nem kamu! Megtettem, bevallom tetszik, de másrészt aggódom, hogy mi állhat a háttérbe. Azt mondja kíváncsi volt, és egtetszett neki így lenni, és hogy máskor is csináljam.
2014. nov. 11. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenre? [link]
2014. nov. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp csak abban más, hhogy van haja :-D
2014. nov. 11. 01:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigylem másnap, amikor mindene szúrni fogja a borostától, de legfőképpen a sejhaja....


Amúgy ez mostanság elég divatos. Szerintem nem aberált vagy ilyesmi. Örülj, h tud veled őszintén beszélni a vágyairól, és nem máshoz megy a furcsának tünő igényeivel....

2014. nov. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A pasim is ezt csinálta de ő saját magának mert "nekem akart tetszeni" pucér képeket küldött magáról idegenek, az exeinek, és egy exnek aki egy transzvesztita!!! Szerintem gyanakodj!
2014. nov. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben nics semmi extra. Egy férfi is borotválhatja magát. Sport miatt szokták. Szerintem kevésbé izzadunk is szőrtelenül, mint szőrösen.


Az a fontos, hogy neked tetszik. Sok nőt hallottam megbotránkozni ezen és elhordják az ilyen pasit mindenfélének, mert nem szőrös. Egyesek szerint ez nőies tulajdonság.


Én azt gondolom, hogy a szőrtelenítés inkább emberi tett és ugyanúgy megteheti egy férfi, mint egy nő. Én elkezdtem egy ideje, de tartottam a környezetem véleményétől. A sport miatt csináltam, hosszú volt a szőröm, zavart és ki akartam próbálni. Hát nekem sokkal jobb érzés szőrtelennek lenni, mint szőrösnek. Nem is értem, mások hogy bírják magukon tartani annyi ideig. Én néhány havonta csinálom, ezalatt eléggé megnő. Utána eltávolítom, ez kicsit ilyenkor hosszadalmasabb folyamat, de jó érzés utána "csupasz"-nak lenni. Más az érzékelés a bőrömmel. Nem akad be a szőröm dolgokba, talajon is kényelmesebb edzeni. Úgy vettem észre kevésbé izzadok. Nekem jó érzés időnként megválni a bundámtól.


Teljesen heteró férfi vagyok, nincs semmiféle hajlamom. Nem a látványért csinálom, főleg hogy tudom hogy ez inkább hátrány egy férfinél, mint előny. A sport miatt tettem és a magam kényelme miatt. Aztán persze mindig visszanő, nem maradok csupasz.


Szerencsés a párod, hogy neked ez tetszik és nincs belőle konfliktus

2014. nov. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudtam,hogy ez divat most.

Hát ha neki így akkor legyen, nincs vele gondom....de egyébként vannak bi hajlamai, de elfogadtam, ez van.

2014. nov. 11. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!