Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gaz, h elobb lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gaz, h elobb lett sajatlakasom, mint egy komoly baratnom?

Figyelt kérdés
Bp belvarosaban, htelnelkul, onerobol. 26 evesen, most 28 vok gondolkodom a masodikon, de vhogy baratnot talalni, sokkal nehezebb, mint megkeresni egy lakas arat.

2014. nov. 11. 03:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, de azért csajozni próbálkozol? Alkalmi kapcsolatod azért volt, nem?

Mindenesetre gratulálok a saját házhoz. Mivel kerested meg az árát? :D

2014. nov. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz, szerelem nem vásárolható pénzért, azt így jóval nehezebb megszerezni
2014. nov. 11. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyiból talán van összefüggés, hogy sokat melóztál feltehetően, az pedig a szociális élet rovására megy.

Ezen felül persze lehet nyilván 1000 másik ok is.

2014. nov. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz...nálunk elég ritka, ha vki ilyen korban saját lakással rendelkezik. Mivel foglalkozol?
2014. nov. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vajon ez a lakás becsületes úton jött létre? Valahogy az írási stílusból nem az jön le, hogy mérnök vagy orvos lennél. Más becsületes útja meg manapság nem nagyon van a pénzszerzésnek.
2014. nov. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Becsületes úton kaphatta a szülőktől biztosan.
2014. nov. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És, Hölgyeim, és Uraim ez itt a reklám helye.
2014. nov. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Barátnőt találni nem nehéz ha semmid sincs...

Viszont ha már van akkor törekedni fogsz arra hogy akit választasz az megérdemelje azt hogy az eddigi eredményeidet megoszd vele...

Lassan nekem is meglesz lakásra és nekem is ez jár az eszemben. Rég óta olyan barátnőt keresek hogy legalább az iskola végén tartson vagy jobb esetben dolgozzon.. legyen mögötte felépítve valamilyen egzisztencia... ha minimális , akkor is.. valami legyen...

2014. nov. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Fontosabb az egzisztencia megteremtése, mint egy csajt beszerezni, szóval nem gáz.
2014. nov. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mivel kerested meg az árát?Ez engem is érdekelne...
2014. nov. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!