Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapi ajándéknak mit?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már két hete ezen töröm a fejem, hogy mit vegyek szülinapjára a barátnőmnek. Egyszerre van neki is és nekem is, most vagyunk együtt másfél hónapja. Ő 25 én 21. A keret kb 6-8 ezer forint. Ti mit vennétek? Vagy lányok, minek örülnétek? :)

2014. nov. 11. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ügyes vagy emlékszel milyen ékszereket szeret hordani és annak a stílusára is ha eltalálod a stílust akkor nagyon fog örülni és sokat fogod rajta látni az ékszert.


(pl ha hord nyakláncot akkor azt mikor leveszi te feleszed hogy méretét kb tudd és stílusban olyat választasz...)

2014. nov. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
X6-os
2014. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: Köszi :) Ez jó ötlet.
2014. nov. 11. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de hasonlót én nem akarnék venni bnőmnek, mint, ami van neki, egyedi dolgot találj már ki. Egy gravírozott pohár, vagy mondjuk egy plüss állat, ami esetleg a kedvence, belevarratva (max. ezresért sztem maszek alapon, h imádlak egyetlenem, vagy bármi, amit érzel), s még ezer és egy dolog van sztem, amit ki lehet találni. :)
2014. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen könyv vagy zenés dvd is jöhetne az ékszer mellé.
2014. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!