Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy elhanyag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy elhanyagol, hogy ennyi voltam neki?

Figyelt kérdés
Pénteken randiztam egy fiúval (aki amúgy több száz km-t utazott hozzám). Egy egész napot együtt töltöttünk, minden jó volt és szép, mondhatni tökéletes, elcsattant az első heves és szenvedélyes csók, ölelések, kézen fogva séta. Amikor megcsókolt azt mondta, már erre várt nem tudja mióta. Csodás volt az a nap, aztán elbúcsúztunk. Előtte megbeszéltük, hogy legközelebb én mehetnék, de hosszabb időre, bemutatna a szüleinek, a testvéreinek természetesen. Addig, amíg ismerkedtünk voltak reggeli üzenetek, bókok, célzások, hogy mennyire vágyik már rám, ölelni akar, csókolni, látni, amióta viszont találkoztunk mintha fura lenne. Nincs reggeli üzenet, bók is kevéske, alig beszéltünk, persze a miatt is, hogy dolgozik, de máskor a munkaidejét is végig dumáltuk, kicsit azt érzem, hogy lekakil a találkozás óta. Én bonyolítom túl, vagy csak szimplán annyi az egész, hogy már "együtt vagyunk", így nem kell udvarolnia úgymond?

2014. nov. 11. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
-_- Ha nincs probléma is keresel magadnak... talán ennyi idő után azt várhatná, hogy Te is keresd néha, nem? Mert nem jött le, hogy kölcsönösen keresnétek egymást, legalább is a leírásod alapján. Márpedig ez úgy lenne helyénvaló.
2014. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én kerestem az elmúlt napban is, pont ezért, mert hiányzott és semmi életjelet nem adott magáról, pedig máskor mindig írt.
2014. nov. 11. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok mindennek betudható légy nyitott érdeklődő felé hallgasd meg, és várj lehet csak simán rossz napjai vannak vagy történt valami sose lehet tudni ..
2014. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!