Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam, hogy bele szóljanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam, hogy bele szóljanak a szüleim?

Figyelt kérdés
Már 1év 8 hónapja vagyunk együtt a barátommal,de a szüleim még mindig ellenzik az együtt alvás dolgot.Tegnap rákérdeztem anyukámnál,hogy mikor fogják megengedni és azt mondta,hogy még legalább másfél év.Gondolom ez egyenlő a szeretkezéssel is.Ők még nem szeretnék,mert kicsinek tartanak amiben persze van valami (15 vagyok),de 1év 8 hónap nem kevés idő.És mivel ő az első nagy szerelmem,neki is én + ő még tudna várni,úgy érzem vele szeretném.Nem lenne elkapkodott mivel már ismerjük egymás testét ha lehet ezt így mondani.Ugye még nem feküdtünk le,de már szeretném.Pár hónapot várnék vele,de még is csak az én testem és én kell eldöntsem mikor vagyok rá készen.Ti mit gondoltok?A szüleim szava ellenére lefeküdjek a barátommal?Veletek volt már ilyen?
2014. nov. 11. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem akármennyi ideje jártok, 15 éves vagy...ez még korai. Szüleid féltenek, aztán, ha bajt csináltok?
2014. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
A szüleidnek semmi köze a dologhoz, akkor fekszel le valakivel amikor akarsz. Ne csináljatok gyereket, ennyi.
2014. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

'Pár hónapot várnék vele,de még is csak az én testem és én kell eldöntsem mikor vagyok rá készen.'


Hat, 15 evesen bizony ez ebben a formajaban nem igaz. Es ha terhes leszel, a gyereket mibol fogod felnevelni? Akkor se szoljanak bele a szuleid?

2014. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15 tényleg fiatal és óvni akarnak a szüleid...

de 2 éve együtt vagy sráccal...

igazából nem csak testileg kell felkészülni az együttlétre hanem szellemileg és lelkileg is...ha teljesen felkészültél akkor tedd meg ne amikor a szüleid engedik vagy mondják...ezt csak te tudod, te érzed...

2014. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy lennék már terhes?Csak tudom/tudjuk,hogy hogyan kell védekezni...az ilyen kommentelők inkább ne is írjanak semmit.A többieknek köszönöm a tanácsot.
2014. nov. 11. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:

ismerek olyan lány 2 gyereke van védekezés mellett...

17 évesen jött az első...


semmi nem véd 100%-osan!

2014. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!