Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kell egy férfit elcsábíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy férfit elcsábítani? Milyen öltözékben?

Figyelt kérdés
21L
2014. nov. 11. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Superwoman jelmezben.
2014. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tangában
2014. nov. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Férfi válogatja,de én például szeretem ha egy nő:

-Kirívó

-miniszoknyát vesz fel ami nagyon mini

-Selyem csipkés fehérnemű

-Magassarkú cípő

-Kiengedett haj ami hátközépig ér,és lehetőleg loknis göndör

-Combfixet húz(hálós) vagy semmit

-Feszülős cicis top ami az alakját kihangsúlyozza


Így nálam tuti befutó vagy.


27Ffi

2014. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szexet szeretnél?

K.u.r.v.á.s kihívó sokat sejtető mutató ruha.


Komoly kapcsolatot akarsz? Akkor a ruha éppen csak sejtessen egy picit a lábadból a fenekedből esetleg a dekoltázsodból, de ne mutasson sokat. Sőt minél kevesebb annál jobb. Legalább a figyelmét nem vonja el rólad. És ha miattad akar, nem csak a külsőd miatt akkor lehet belőle komoly. Ha a külsőddel fogod meg akkor az vagy nem lesz tartós, vagy egyéjszakás lesz csak.

2014. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az öltözék kell, a kisugárzás is fontos. Engem farmerban, nem dekoltált felsőben is rendszeresen megpróbálnak felszedni, arra is volt már példa, hogy a sarki kisboltban válogattam a joghurtok közt, és közölték, hogy irtó szexi vagyok... Hétvégén, smink nélkül, szemüvegben, stb. Ezek után úgy gondolom, ha valaki suta, bármit felvehet, azt max. megdugják, majd eldobják mint egy rongyot.
2014. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!